Štvrtok28. september 2023, meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela

Šokujúca SMRŤ herca (†43) známeho z telenoviel: Bojoval s depresiami!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: pixabay)

AUSTIN - Z tohto sveta odišiel príliš skoro! Svetové médiá priniesli v uplynulých hodinách správy o smrti herca menom Billy Miller. Ten sa objavoval vo viacerých obľúbených seriáloch a zahral si napríklad aj v počine Suits, kde účinkovala Meghan Markle. Umelec zomrel len pár dní pred svojimi 44. narodeninami.

Americký herec Billy Miller počas svojej kariéry účinkoval napríklad v telenovelách General Hospital alebo Young and the Restless. Dobre známy je aj divákom seriálov Suits, či Truth Be Bold. Na konte mal viacero úspechov a mohol sa pochváliť soškami Emmy Awards, čo sú prestížne televízne ceny. 

17. septembra by Billy oslávil svoje 44. narodeniny. Žiaľ, v piatok zomrel. Príčina smrti nie je zatiaľ oficiálne známa. Jeho hovorca pre médiá smutné správy potvrdil a uviedol tiež, že herec trpel manickými depresiami. 

Billy Miller
Zobraziť galériu (2)
Billy Miller  (Zdroj: profimedia.sk)

Za talentovaným hercom smúti aj jeden z tvorcov seriálu Suits - Aaron Korsh. „Toto je veľmi smutná správa pre našu celú seriálovú rodinu. Raz som s Billym letel domov. Mali sme sa spolu skvele a ten náš 5-hodinový let zbehol ako nič. Bol to zábavný, šikovný, milý a citlivý muž,” uviedol. 

Viac o téme: Billy Miller
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu