Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Česká herečka po akútnej operácii: Druhýkrát má Covid-19... Nakazili ju v nemocnici!

Michaela Tomešová
Michaela Tomešová
Zdroj: Instagram MT
12.03.2021 14:00

PRAHA - Len pred pár dňami sa herečka Michaela Tomešová podrobila akútnej operácii slepého čreva. A okamžite začala bojovať s koronavírusom, ktorý si podľa vlastných slov priviezla práve z nemocnice. A nakazila sa už druhý raz!


Michaela Tomešová je mladá česká muzikálová a seriálová herečka. Je vydatá za kolegu Romana Tomeša a majú spolu dve deti. 

Česká herečka po akútnej
Zdroj: Instagram MT

Aktuálne ale nie je vôbec ľahké sa o ne postarať. Herečka totiž pred pár dňami skončila na operačnom stole. Užívala si deň osamote a ako priznala, poriadne si dopriala a napchávala sa.

Preto, keď jej začali bolesti v oblasti brucha, pripisovala to prejedeniu. „Bolesť sa stupňovala, nič nepomáhalo a prišli kolapsové omdlievacie stavy. Mne bolo blbé si kvôli nejakej hlúpej bolesti brucha z prejedenia volať záchranku, predsa nebudem v tejto dobe zaberať miesto v sanitke niekomu, kto to potrebuje viac,” uviedla koncom februára na sieti Instagram. Nakoniec išlo o akútny zápal slepého čreva v pokročilom štádiu. 

Česká herečka po akútnej
Zdroj: Instagram MT

Fanúšikovia sa, samozrejme, s odstupom času zaujímajú, ako sa Michaele po operácii darí. A tá prezradila ďalšie nepríjemnosti. „Rekonvalescencia ako taká by prebiehala dobre, keby som si priamo z nemocnice neodniesla danajský dar,” napísala Tomešová v príspevku, kde svietili navyše slová "corona virus, don‘t panic". 

Ako uviedol server Super.cz, s manželom Romanom ochoreli na Covid-19 už druhý raz. V októbri im vyšli pozitívne testy, ale prešli si tým bez ťažkostí. Zato teraz majú oveľa horší priebeh. „Teraz je to so všetkou parádou. Chvíľu to vyzerá, že už to bude dobré, a potom nastúpia horúčky. je to nepredvídateľné,” zverila sa. Našťastie, ich synom sa choroba vyhla. 

Česká herečka po akútnej
Zdroj: Instagram MT

Česká herečka po akútnej
Zdroj: Instagram MT


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články