°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Hollywoodsky sexsymbol má zase prázdnu posteľ: Románik s vydatou sexicou je už minulosť!

Brad Pitt
Brad Pitt
Zdroj: SITA
29.10.2020 20:00

LOS ANGELES - Je koniec! Vyzerá to tak, že Brad Pitt (56) po skrachovanom manželstve s Angelinou Jolie (45) nedokáže nájsť svoju spriaznenú dušu. Jeden z najsexi hollywoodskych hercov má za sebou viacero milostných románikov, avšak ani jeden z nich nemal príliš dlhé trvanie. Podľa medializovaných informácii sa už prestal stýkať aj so svojou poslednou milenkou - modelkou Nicole Poturalski (27).


Koncom augusta vyšlo najavo, že Brad Pitt si užíva romantickú dovolenku vo svojom sídle vo Francúzsku v spoločnosti krásnej Nicole Poturalski. Fanúšikovia boli nadšení, keďže modelka mnohým pripomínala Angelinu Jolie.

Vydatá Nicole Poturalski bola údajne milenkou Brada Pitta.
Nicole Poturlaski
Zdroj: Instagram

Ako sa ale neskôr ukázalo, kráska je vydatá za majiteľa prestížnej berlínskej reštaurácie - Rolanda Maryho, s ktorým ma syna. Paradoxne to bol práve on, kto svoju krásnu ženu zoznámil s hollywoodskym idolom. 

Nicole po prevalení týchto informácií čelila nenávistným komentárom na sociálnych sieťach. Ktovie, či aj toto malo podiel na tom, že románik dvojice je už minulosťou. Zdroj z hercovho okolia však pre magazín People prezradil, že Nicole a Brad svoj románik od začiatku nebrali príliš vážne a chceli si spolu hlavne užiť. 

S menom Brada Pitta boli v posledných rokoch spájané viaceré krásky. Okrem spomínanej Nicole to boli aj herečky Sienna Miller a Charlize Theron, profesorka z Cambridgskej univerzity Neri Oxman, či pehavá a menej známa herečka Alia Shawkat. Sexi herec bol spájaný aj s exmanželkou Jennifer Aniston, ktorú by po jeho boku radi videli mnohí fanúšikovia. Nuž, nechajme sa prekvapiť, či to bude práve ona, kto najbližšie skončí v Pittovej posteli...

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Brad Pitt Brad Pitt Brad Pitt Angelina Jolie a Brad Vydatá Nicole Poturalski bola Angelina Jolie a Brad Brad Pitt a Jennifer

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články