°C

Streda, 5. august 2020. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Slávna Nemka a jej muž sa odviazali na verejnosti: Mein Gott, pozrite na tú vášeň!

Sarah Connor
Sarah Connor
Zdroj: Instagram
30.07.2020 20:00

MALORKA - Nevedeli sa od seba odlepiť! Sarah Connor (40) kedysi valcovala hudobné hitparády a bola známa aj za hranicami rodnej krajiny. Svojej kariére sa stále venuje, avšak o čosi menej. Venovala sa totiž vzťahovým a rodinným záležitostiam. Od roku 2017 je jej manželom hudobník Florian Fischer (45), s ktorým si aktuálne užívajú chvíle oddychu. Aha, ako sa stále milujú...


From Sarah With Love, Just One Last Dance, Skin On Skin, či Let´s Get Back To Bad Boy sú skladby, s ktorými na prelome milénia žala Sarah Connor jeden úspech za druhým. Sympatická blondínka v tom čase tvorila pár so spevákom menom Marc Terenzi, za ktorého sa v roku 2004 vydala. Dvojica má spolu syna Tylera a dcéru Summer, avšak v roku 2010 ich súd rozviedol.

Takto vyzerala Sarah Connor kedysi.
Sarah Connor
Zdroj: youtube.com

Sarah Connor a jej prvý manžel Marc Terenzi.
Sarah Connor a Marc
Zdroj: SITA

V roku 2017 sa známa speváčka opäť vydala. A to za hudobnika Floriana Fischera, s ktorým má tiež syna a dcéru. A zdá sa, že po jeho boku je maximálne šťastná.

Aktuálne totiž dvolenkujú na Malorke, kde sa nevyhli záujmu paparazzov. Tí Sarah s manželom zvečnili aj vo chvíli, keď sa vo vlnách vášnivo bozkávali. Slávna blondínka a jej partner mali oči len pre seba a pri pohľade na nich musí byť každému jasné, že to medzi nimi stále veľmi iskrí.

Sarah Connor s manželom Florianom si užívajú chvíle oddychu.
Ssarah Connor
Zdroj: profimedia.sk

Sarah Connor a jej manžel sa od seba nevedeli odlepiť.
Ssarah Connor
Zdroj: profimedia.sk

Patrili ste kedysi k priaznivcom tejto speváčky?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 793Galéria

Sarah Connor Takto vyzerala Sarah Connor Sarah Connor a jej Sarah Connor s manželom Sarah Connor kedysi Sarah Connor a jej Sarah Connor kedysi Sarah Connor kedysi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, youtube.com, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články