°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

Rozchod speváka a herečky: A ten zásnubný prsteň za 30-tisíc chcem späť!

Faye Brookes a Gareth Gates tvorili pár 7 rokov.
Faye Brookes a Gareth Gates tvorili pár 7 rokov.
Zdroj: Instagram G. G.
15.08.2019 17:00

LONDÝN - S prestávkami randili 7 rokov a v januári sa zasnúbili... dnes však už spevák Gareth Gates (35) a herečka Faye Brookes (31) pár netvrdia. Pred pár dňami vyšlo najavo, že zásnuby odvolali a žiadna svadba nebude. Navyše vraj interpret hitu Anyone of us požiadal svoju ex, aby mu vrátila zásnubný prsteň v hodnote 30 tisíc libier.


Po januárových zásnubách začala anglická seriálová herečka Faye Brookes pomaly plánovať svoju svadbu. Údajne už mala vybraté aj miesto, kde povie áno spevákovi Garethovi Gatesovi. Namiesto toho ale prišiel rozchod. „Sú z toho obaja veľmi smutní, ale sľúbili si, že zostanú priateľmi,” povedal zdroj z okolia dvojice. 

No kým herečka na sociálnej sieti zdieľa rôzne motivačné citáty o začiatku nového života a delí sa s fanúšikmi o múdra, ako ani hviezdy nemôžu žiariť bez temnoty, spevák rozmýšľa trochu praktickejšie. „Gareth požiadal Faye, aby mu vrátila prsteň,” cituje The Sun Online svoj zdroj. 

Ide o zásnubný, štvorkarátový šperk v hodnote 30 tisíc libier (takmer 28 tisíc eur). Herečku údajne žiadosť jej expartnera prekvapila, no prsteň mu vrátila. 

Rozchod speváka a herečky:
Zdroj: Instagram F. B.


Galéria

Faye Brookes a Gareth Faye Brookes a Gareth Faye Brookes a Gareth Gareth Gates a Faye Gareth Gates a Faye Gareth Gates a Faye

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články