°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Šokujúci ROZCHOD v slovenskom šoubiznise: Bača a Martausová už netvoria pár!

Juraj Bača a Sima Martausová tvorili pár približne pol roka.
Juraj Bača a Sima Martausová tvorili pár približne pol roka.
Zdroj: Facebook N.K.
20.07.2019 06:00

BRATISLAVA - Sú od seba! Len začiatkom februára sa na verejnosť dostala informácia, že herec Juraj Bača (31) a speváčka Sima Martausová (31) tvoria pár. Ubehlo iba niekoľko mesiacov a na Topkách prinášame ďalšiu šokujúcu správu. Dvojica sa po polroku randenia rozišla!


Začiatkom februára sme ako prví priniesli informáciu, že slovenský herec Juraj Bača má novú priateľku. Dozvedeli sme sa vtedy, že randí so známou hudobníčkou. Jej meno sa prevalilo až o týždeň neskôr - hercovou novou láskou bola úspešná speváčka Sima Martausová. No zdá sa, že romániku je koniec!


Identita Bačovej novej frajerky odhalená: randí s TOUTO speváčkou!


Už viac ako mesiac sa v slovenskom šoubiznise šušká, že dvojica je po polroku randenia od seba. Do redakcie nám prišlo niekoľko tipov, že vzťah Juraja a Simy je minulosťou, no keď sme hviezdu markizáckeho seriálu Rex kontaktovali, zakaždým nás odbil, že sa k súkromiu nebude vyjadrovať. Po dlhých týždňoch však sympatický herec prelomil mlčanie. 

V týchto dňoch sme ho opäť oslovili s tým, že sme si v schránke našli ďalší tip o jeho rozchode s Martausovou. A tentokrát už vyšiel s pravdou von. „Áno, momentálne sme od seba. Viac sa k tomu vyjadrovať nebudem,“ odpovedal nám stroho Juraj. Ďalšie detaily krachu ich vzťahu nechcel nijak komentovať. 


Galéria

Juraj Bača a Sima Juraj Bača potvrdil, že Juraj Bača si zahral Juraj Bača tvoril pár Sima Martausová je úspešná

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk, nia
FOTO: Vlado Anjel, Facebook N.K., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články