Amy Schumer si myslela, že sláva ju urobí šťastnou: Mýlila sa... Bude to až TOTO! | Topky.sk

Pondelok, 20. máj 2019. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Amy Schumer si myslela, že sláva ju urobí šťastnou: Mýlila sa... Bude to až TOTO!

Amy Schumer
Amy Schumer
Zdroj: SITA/Jordan Strauss/Invision/AP, File
15.03.2019 16:30

LOS ANGELES - Americká herečka a komička Amy Schumer si myslela, že ju sláva urobí v živote šťastnou. Teraz si naopak myslí, že jej radosť prinesie narodenie dieťatka. Tridsaťsedemročná umelkyňa to prezradila v rozhovore pre denník The New York Times. "Moje mladšie ja si myslelo, že mi (sláva) prinesie nejakú inú úroveň šťastia. Myslím si, že to zažijem s dieťatkom. Okrem toho to ale neexistuje," skonštatovala.


Rodáčka z New Yorku čaká svoje prvé dieťa s manželom Chrisom Fischerom. Za šéfkuchára sa vydala vlani vo februári v kalifornskom Malibu.

Amy Beth Schumer je známa napríklad z vlastnej komediálnej show Inside Amy Schumer (2013), za ktorú získala v roku 2015 cenu Primetime Emmy. Predstavila sa napríklad aj v komédii Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár. Vďaka tejto snímke ju nominovali na Zlatý glóbus. Zahrala si tiež v komédiách Dámska jazda (2017) a Som sexy (2018). V roku 2016 sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, kde sa umiestnila na štvrtej priečke.


Galéria

Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer Amy Schumer

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články