°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Známa speváčka vychudnutá na kosť: Céline, och, najedz sa!

Céline Dion
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk
25.01.2019 20:00

PARÍŽ - Čo sa to s ňou deje?! Speváčka Céline Dion (50) patrí k ženám, ktoré nikdy netrápili kilá navyše a vždy sa pýšila štíhlou postavou. Pri pohľade na to, ako v súčasnosti vyzerá však zostali znepokojení mnohí jej priaznivci. Známa plavovláska totiž pôsobí strhane a až príliš vychudnuto.


V Paríži aktuálne prebieha Haute Couture Week, ktorého sa zúčastnila aj známa speváčka Céline Dion. Tá je veľkou milovníčkou módy, a tak si nedala ujsť viacero prehliadok. Aj ona sama bola v centre pozornosti, keďže vystriedala viacero zaujímavých outfitov. 

A hoci Céline vyzerala vždy skvele, médiá aj fanušikovia si všimli, že je až príliš chudučká. Najmä v sivom nohavicovom kostýme vynikol jej útly pás a kostnatý hrudník. Úbytok hmotnosti je viditeľný tiež na jej tvári. 

Speváčka sa zrejme len ťažko vyrovnáva so stratou milovaného manžela, ktorý zomrel v januári 2016. Počas módnej prehliadky Valentino si Céline dokonca poplakala. Záverečné defilé bolo sprevádzané skladbou First Time Ever I Saw Your Face ktorú mali Dion a René Angélil ako svoj svadobný tanec. 

Takto vyzerala Céline Dion kedysi.
Známa speváčka vychudnutá na

Céline Dion bola vždy štíhla.
Céline Dion
Zdroj: SITA

Na aktuálnych záberoch je Céline Dion až vychudnutá.
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že by Céline Dion prospelo, keby trošku pribrala?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 3309Galéria

Céline Dion Takto vyzerala Céline Dion Céline Dion bola vždy Na aktuálnych záberoch je Céline Dion má troch Céline Dion svojho manžela Céline Dion kedysi. Céline Dion v začiatkoch

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články