°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

Známa speváčka pretŕča chudučké telo: Ani gram tuku navyše!

Céline Dion
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk
30.06.2019 13:00

PARÍŽ - Na svoju štíhlu figúru je hrdá! Céline Dion (51) si na margo svojej postavy už neraz vypočula poznámky, že by sa mala konečne poriadne najesť. Ona sa však namiesto toho pretŕča v outfitoch, ktoré jej chudé krivky ešte viac zvýraznia. A obtiahnutý overal čiernej farby, v ktorom sa najnovšie predviedla, takýmto kúskom rozhodne je!


Speváčka Céline Dion sa momentálne nachádza v Európe, kde má na pláne viacero koncertných vystúpení. Bulvárnym fotografom sa ju podarilo zvečniť počas návštevy Paríža. Slávna umelkyňa sa pred ich objektívy postavila oblečená v dych vyrážajúcom outfite. 

Céline totiž opúšťala priestory hotela v kreácii Chanel. Cena tohto kúsku je nemenej zaujímavá ako samotný strih. Jedná sa totiž o obtiahnutý čierny overal, ktorý ešte viac zvýraznil speváčkinu chudučkú postavu.  

Za zmienku určite stojí, že v rovnakom kúsku sa nedávno predvádzala dcéra Johnnyho Deppa - Lily Rose, ktorá má 20 rokov. Z toho vyplýa, že Céline postavou hravo tromfne nielen rovesníčky, ale aj mnohé mladšie krásky. 

Céline Dion sa predviedla v pomerne odvážanej kreácii.
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Céline Dion Céline Dion sa predviedla Céline Dion je ozaj Céline Dion kedysi. Na Céline Dion Céline Dion s manželom. Céline Dion Céline Dion kedysi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články