°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Krehká Céline Dion šokuje: Aha, mení sa na Ramba!

Céline Dion
Céline Dion
Zdroj: SITA
19.09.2019 20:00

QUEBEC - Dala sa na kulturistiku?! Aj takéto otázky vyvoláva pohľad na svalnaté paže speváčky Céline Dion (51). Chudučká umelkyňa od nepamäti pôsobí dojmom krehkého stvorenia... Avšak pri pohľade na jej aktuálne zábery z koncertného turné zrejme zmeníte názor.


Céline Dion je talentovanou speváčkou, ktorá má na konte viacero veľkých hitov. V posledných rokoch púta pozornosť aj svojským štýlom a netradičnými módnymi kreáciami. Búrlivo diskutovaná je i jej prehnane štíhla postava. Hoci blondínka nikdy nemala problém s kilami navyše, viacerí sa zhodujú, že v súčasnosti je až extrémne chudučká. 

Niet pochýb, že Céline pravidelne cvičí. Aktuálne to dokazujú aj fotografie z jej stredajšieho koncertu. Speváčka sa na pódiu predviedla v asymetricky strihaných šatách bez rukávov, ktoré odhalili jej svalnaté paže. Určite nám dáte za pravdu, že vedľa slavného Ramba by sa nestratila.

V januári to budú štyri roky od chvíle, čo zomrel speváčkin manžel René Angélil. Céline v nedávnom rozhovore pre Today Show prezradila, že sa na stretávanie s iným mužom ešte necíti. „Nerandím. Nie som na to ešte pripravená. Ale chýba mi, aby sa ma niekto dotýkal, či objal. Chýba mi všetko, čo manželia robia,” uviedla blondínka. 

51-ročná Céline Dion sa za svoju postavu nemusí vôbec hanbiť.
Céline Dion
Zdroj: SITA

Céline Dion predviedla svoje svalnaté paže.
Céline Dion
Zdroj: SITA

Páči sa vám, keď majú ženy takéto svalnaté ruky?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 604Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články