Nicolas Cage vyzerá ako pajác, ale... Aha, sexuje rovno s dvomi ženami! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Nicolas Cage vyzerá ako pajác, ale... Aha, sexuje rovno s dvomi ženami!

Nicolas Cage
Nicolas Cage
Zdroj: SITA
10.10.2018 22:00

LOS ANGELES - Ale len pred kamerami! Nicolas Cage (54) v poslednom čase púta pozornosť gýčovými outfitmi a imidžom, ktorým akoby si chcel zachovať mladistvý vzhľad. Zrejme kvôli milenke Erike, ktorá je od neho o dosť mladšia. Nejeden rovesník by sa s ním rád vymenil. Avšak pri pohľade na to, čo slávnemu hercovi dopriali tvorcovia filmu Between Worlds niet pochýb, že mu bude závidieť každý heterosexuálny muž.


Farbí si vlasy a bradu, oblieka sa do čudesných outfitov, ale pre mnohých bude aj tak navždy v prvom rade dobrým hercom. Nicolas Cage má na konte účinkovanie vo viacerých vydarených počinoch. A treba dodať, že pred kamerami je stále aktívny. 

Aktuálne spôsobil rozruch vďaka thrilleru Between Worlds. V ňom stvárnil vodiča kamiónu, ktorý prišiel o manželku a syna. S ním si v tomto filme zahrali aj herečky Penelope Mitchell a Franka Potente. Tie museli pred kamerami odhodiť šaty i zábrany a obe skončili v posteli s Nicolasom. 

Pikantné zábery z filmu Between Worlds nájdete v GALÉRII>>

Patrí Nicolas Cage k vašim obľúbeným hercom?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 651Galéria

Nicolas Cage Nicolas Cage a Penelope Nicolas Cage prežil pred Nicolas Cage má svojský Nicolas Cage si podľa Nicolas Cage a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články