Topky.sk: Ako sa slovenské dievčatá dostali k ponuke ísť na kasting?
V Bratislave som bol asi 3 mesiace. Za tú dobu sa dosť roznieslo, že som sa tam zdržoval. Pekné dievčatá sa medzi sebou poznajú, tak ma kontaktovali buď ony alebo som niektoré oslovil aj ja na žúroch.
Topky.sk: Kto s nimi komunikoval?
S dievčatami som komunikoval ja. Potreboval som od každej pár fotiek a podrobnosti, aby som to poslal do produkcie a oni vybrali, ktorá sa kastingu môže zúčastniť. Potom sa už iba dohodol dátum. Baby prišli do Prahy samé. Či už autom, lietadlom alebo autobusom, to neviem. Cesta sa prepláca, takže o to som sa veľmi nestaral.
Topky.sk: Ako hovoríte, zoznam dievčat ste museli poslať do produkcie. Tam potom schválili, ktoré sa kastingu môžu zúčastniť. V databáze sme si však všimli aj 50-ročné ženy. Aké kritéria teda musia spĺňať?
Najprv to bolo tak, že každá, ktorá chcela, sa kastingu mohla zúčastniť. No dievčat začalo rapídne pribúdať a nakoniec ich bolo toľko, že sa hranice posunuli. Môžeme si vyberať, respektíve šéf. A teraz je to tak, že čím viac je mediálne známa, tým lepšie. V ČR známe dievčatá moc nejdú, ale u vás na Slovensku áno. Aj keď nechápem, ako môžu byť prostitútky v Bratislave mediálne známe a nikto na to nepozerá.
Topky.sk: Ako kasting v skutočnosti prebiehal?
Čisto kasting prebieha tak, že dievčatá prídu k nám do produkcie, kde sa zoznámia so všetkým, čo ich čaká. Dôkladne si prečítajú zmluvu a vysvetlíme im, čo bude nasledovať v tej cca hodine práce. Dievčatá musia so všetkým súhlasiť a podpísať zmluvu! Takže tvrdenia, že: „Ja som bola oklamaná,“ a podobne neexistuje. Každá si je vedomá toho, že podstupuje erotické fotenie a videá, na ktorých bude nahá! Kasting má približne 7 častí:
1. Rozhovor pred kamerou.
2. Fotenie až donaha.
3. Kabínka, kde si skúšajú spodnú bielizeň. Je tam kamera a pôsobí to, ako keby bola v obchode.
4. Solárium, kde je tiež kamera.
5. Prezentácia 3D fotiek, kde nahá stojí uprostred miestnosti a sníma ju asi 50 fotoaparátov.
6. Erotická masáž, kde sa nechá masírovať. Tiež s kamerou.
7. Posledné je buď soft natáčanie, kde sa dievča natiera olejčekom, alebo sex s niekým, kto práve kasting natáča.
60% dievčat už počas rozhovoru dá najavo, či to bude soft natáčanie a kasting, alebo sa nechajú prehovoriť aj na sex.
Topky.sk: Počas kastingu sa niektoré dievčatá nechajú prehovoriť na sex s kameramanom. Súložíte s dievčatami, ktoré prídu, aj vy?
Áno, ako som spomínal, kasting je buď iba čisto erotický, kde baba ukáže prsia a stačí, ale ako vidíte, dievčatá nemajú problém rozťahovať nohy a pred kamerou rozprávať o svojich sexuálnych zážitkoch. Niektoré dokonca pristúpia na sex s kameramanom. A je ich dosť. Ja sa kastingov nezúčastňujem, je to nuda.
Topky.sk: Dievčatá tvrdili, že za fotky a video dostali 200€. Tie, ktoré sa nechajú prehovoriť na sex s kameramanom, dostanú viac? Prečo Zuzana Plačková tvrdí, že dostala 12 000€?
Za kasting je odmena 200€ + je preplácaná cesta. Nič viac! Ak sa dievčatá vyspia s kameramanom, tak to je len tak, z ich vlastnej vôle. Kto povedal, že Zuza dostala 12 000€? To je nezmysel! Aj krajšie dievčatá než je Zuza prídu a dostanú iba 200€. Neviem, za čo by ona mala dostať viac.