Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Tá žena nemá vek: Štýlová Studenková (67) na premiére… Do vrecka strčí aj o 30 rokov mladšie!

Zdena Studenková na premiére novej divadelnej hry.
Zdena Studenková na premiére novej divadelnej hry.
Zdroj: Ján Zemiar
22.10.2021 16:00

BRATISLAVA - V stredu mala v Zrkadlovom háji v bratislavskej Petržalke premiéru nová divadelná hra s názvom Zahráte mi manžela? alebo maliar izieb. Jednu z hlavných postáv v novinke stvárňuje aj Zdena Studenková (67). A opäť predviedla, že dátum narodenia v jej rodnom liste je len bezvýznamné číslo. Pozrite, aká bola štýlová - do vrecka strčí aj o 30 rokov mladšie!


Zdena Studenková je známa tým, že si na svojom výzore dáva záležať. Podľa jej názoru by žena o svoj vzhľad mala dbať a pravidelne sa oň starať. A príkladom ide aj ona sama. Dokonca sa nevyhýba ani pomoci odborníkov a čas od času podstúpi aj nejaký ten estetický zákrok. 

No zjavne to stojí za to. V stredu mala totiž premiéru nová divadelná hra Zahráte mi manžela? v bratislavskom Zrkadlovom háji. A okrem Zuzany Fialovej a Romana Poláčika tam jednu z hlavných postáv stvárňuje aj Studenková. No málokto by si tipol, že herečka je od svojich kolegov o generáciu staršia.

Na afterpárty navyše dokázala, že vzdialený jej nie je ani mladistvý štýl obliekania. Na sebe mala voľný biely svetrík, ktorý doplnila zlatou tylovou sukňou a zlatými teniskami. Pôsobila veľmi štýlovo a sviežo. Doslova by táto 67-ročná dáma strčila do vrecka aj mnohé o 30 rokov mladšie ženy. Veď posúďte sami! 

Tá žena nemá vek:
Zdroj: Ján Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zdena Studenková na premiére

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články