Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

SVADBA prsnatej Slovenky mala byť TOP UDALOSŤOU ROKA: Zrušili ju!

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Zdroj: Instagram
21.07.2021 18:00

PRAHA - Veselica, akú český šoubiznis nezažil! Aj takéto slová sa objavovali v súvislosti s veľkým dňom zápasníka Karlosa Vémolu (36) a slovenskej playmate Lely Ceterovej (31), ktorí mali svoju lásku oficiálne spečatiť už budúci týždeň. Kvôli viacerým komplikáciám sa však svadba nekoná!


Nie je tajomstvom, že MMA bojovník Karlos Vémola priam zbožňuje výstrednosť a doma chová niekoľko exotických zvierat. Keď požiadal slovenskú playmate Lelu Ceterovú o ruku, hádam každému bolo jasné, že ich svadba nebude len takou priemernou záležitosťou. 

Dvojica si mala povedať svoje "áno" už budúci týždeň, konkrétne 28. júla. Dátum má pre nich veľký význam, lebo v ten deň sa pred pár rokmi zoznámili. Ako ale vyšlo najavo, svadba sa tento rok nekoná. „Nečakali sme, že nás postretnú také zdravotné komplikácie. Karlosa tento rok čakajú náročné operácie rúk a ja mam rizikové tehotenstvo,” uviedla pre blesk.cz rodáčka zo Žiliny s tým, že veselicu presúvajú na budúci rok. 

„Spolu sme vyhodnotili, že by sme si to asi neužili podľa našich predstáv. A predsa len, svadba má byť hlavne o nás dvoch. Chceme si ju naozaj užiť a takto by to nebolo možné. Berieme to pozitívne aspoň v tom, že o rok už medzi nami bude ďalší člen rodiny,” uzavrela Ceterová, ktorá má so zápasníkom dcérku Lily a pod srdcom momentálne nosí ďalšie ich spoločné dieťatko. 

Vémola sa netají tým, že ho vzniknutá situácia veľmi mrzí. „Čo mám k tomu povedať? Samozrejme, že ma to štve. Odsúvame svadbu, musel som zrušiť zápas. Komplikácií je veľa a priznávam, že mi to kazí náladu,” povedal nešťastný Karlos, ktorý už má za sebou jednu operáciu. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Karlos Vémola a Lela

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články