Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

POSLEDNÉ FOTO Milana Lasicu (†81): PÁR MINÚT po tomto zábere navždy odišiel!

Milan Lasica (†81) Zobraziť galériu (8)
Milan Lasica (†81) (Zdroj: Jan Zemiar)

BRATISLAVA - V nedeľu večer Slovensko prišlo o velikána. Legendárny herec, humorista, spevák a textár Milan Lasica (†81) náhle zomrel potom, čo odpadol priamo počas koncertu Bratislava Hot Serenaders v štúdiu L+S. A hoci sa ho zdravotníci zo všetkých síl snažili zachrániť, boj o jeho život prehrali.

Oživili 50 rokov zakázaný film Milana Lasicu: Tabu kvôli nemiestnej erotike! (Zdroj: Vlado Anjel)

Šokujúca správa! Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!

„Dospieval pesničku Ja som optimista v dobrej forme. Bola klaňačka asi dvakrát a naraz sa pomaly zosunul k zemi. Parkrát sa "vrátil" a hýbal očami, ale nezvládol to. Bohužiaľ, je to pravda,“ uviedol zdroj Denníka N.  Tento muž sa podľa vlastných slov osobne podieľal na záchrane maestrovho života. „Bol som tam a spolu s kolegami sme podávali resuscitáciu, kým prišla záchranka. Bola to náhla porucha srdcového rytmu,” uviedol pre spomínaný portál. 

SMRŤ MILANA LASICU (†81): Slovenská speváčka v šoku, prednedávnom s ním bola a... Takto na tom bol!

Šokujúca smrť Milana Lasicu (†81): Známi Slováci reagujú... Zomrel pri tom, čo miloval!

Tesne pres smrťou počas koncertu vznikli aj posledné zábery zosnulého Maestra, ktorého nafotil Rudolf Baranovič. Jedna z fotiek je dokonca mimoriadne veselá. Herec a humorista si dal na hlavu vrecko. Vtedy ešte nikto netušil, že doslova o pár sekúnd príde k obrovskej tragédii pre celé Slovensko.  „Len dve minúty pred poslednou pesničkou života,” napísal k fotke hudobník Miloš Stančík, čo znamená, že približne do piatich minút po tomto zábere prišlo k najhoršiemu a Milan Lasica navždy odišiel...

Viac o téme: ZomrelMilan LasicaPosledné FOTO
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu