Spomíname na Milana Lasicu | Topky.sk
Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

Spomíname na Milana Lasicu

Obnovená premiéra legendárnej filmovej komédie: Takéto elegantné herectvo sa nedá naučiť

včera o 10:57

BRATISLAVA - Utekajme, už ide! je názov filmovej komédie, ktorú v roku 1986 nakrútil režisér Dušan Rapoš. Digitálne reštaurovaný film mal vo štvrtok 29. júla v kinách obnovenú premiéru. Diváci si môžu vďaka nemu na veľkom filmovom plátne pripomenúť aj herecké majstrovstvo zosnulého Milana Lasicu. viac »

Divadlo sa mi oproti tomuto zdá nudnejšie, povedal Lasica: Pripomenieme si ho v jedinečnej komédii

Divadlo sa mi oproti

včera o 05:59

BRATISLAVA - Zosnulý Milan Lasica mal ako herec radšej divadlo, no ako divák vyhľadával filmy. viac »


Milan Lasica bol veľký človek a inšpiráciu by si mali brať aj mladí: Tvorba plná múdrych myšlienok, jeho piesne a knihy budú žiť naveky!

Milan Lasica bol veľký

31.07.2021 05:58

BRATISLAVA - Slovensko obletela smutná informácia o úmrtí Milana Lasicu. Navždy nás opustil vo veku 81 rokov. Za sebou však nechal kus myšlienok vo svojej tvorbe. viac »


Obľúbený spevák spomína na Milana Lasicu: Toto na neho prezradil... A čo mal na ňom najradšej?

Obľúbený spevák spomína na

29.07.2021 19:59

BRATISLAVA - Manažér skupiny Desmod Michal Malicher chystal pre Milana Lasicu prekvapenie v podobe špeciálnej knihy o jeho domovskom divadle Štúdio L+S. "Mišo sa s ním poznal osobne, chodieval k nemu domov, veľa s pánom Lasicom spolupracoval," uviedol spevák nitrianskej skupiny Mário "Kuly" Kollár. viac »


Čekovský spomína na maestra: Mal som rád pravdivosť Milana Lasicu, veľmi mi bude chýbať

Čekovský spomína na maestra:

25.07.2021 17:00

BRATISLAVA - Piesňou, ktorú pomenoval Anjel, avizuje Marián Čekovský album, ktorý mal byť výsledkom jeho spolupráce s Milanom Lasicom. Po jeho náhlom úmrtí dojemnú a emotívnu skladbu s Lasicovým textom nahral "na prvú" a zverejnil na sociálnej sieti. viac »


Dcéra Milana Lasicu (†81) 5 dní po smrti otca: Prvé vyjadrenie!

Dcéra Milana Lasicu (†81)
Foto

24.07.2021 20:00

BRATISLAVA - Informácia o náhlej smrti Milana Lasicu (†81) minulý týždeň šokovala celé Slovensko. Sociálne siete potom zaplavili spomienky na legendárneho slovenského herca. Jeho najbližší však v vyjadreniami dlho čakali. Najprv sa vyjadrila jeho manželka Magda Vášáryová (72) ... No a teraz už aj dcéra Hanka (40). Toto vraj zmiernilo ich žiaľ! viac »


Jeden z posledných textov Milana Lasicu: Marián Čekovský zverejnil skladbu Anjel

Jeden z posledných textov

24.07.2021 16:59

Spevák a skladateľ Marián Čekovský zhudobnil jeden z posledných pesničkových textov Milana Lasicu. Emotívnu pieseň Anjel zverejnil v pondelok (19.7.), deň po náhlej smrti humoristu, dramatika, textára, herca, režiséra, moderátora a speváka. viac »


ŠOKUJÚCE PRIZNANIE Feldekovej: Mŕtvy Lasica (†81) sa s ňou bol rozlúčiť!

ŠOKUJÚCE PRIZNANIE Feldekovej: Mŕtvy
Video1461

23.07.2021 12:00

BRATISLAVA - Na topkách sme vás už informovali, že deň pred svojím odchodom na večnosť strávil maestro Milan Lasica (†81) dlhší čas v spoločnosti svojich kolegov a dobrých priateľov Ako vyšlo najavo, humoristi sa na stretnutí u Eni Vacvalovej rozprávali aj o smrti. Priznala to Oľga Feldeková v rozhovore pre postoj.sk, kde okrem iného porozprávala aj... viac »


Jediný kolega na pohrebe Lasicu: Prečo dostal Polívka prednosť? Boli sme ako príbuzní!

Jediný kolega na pohrebe

23.07.2021 10:30

BRATISLAVA - Pohreb Milana Lasicu (†81) prebehol v stredu popoludní za účasti rodiny a hŕstky blízkych ľudí. Z maestrových kolegov dostal možnosť vyprevadiť ho na poslednej ceste iba český herec Bolek Polívka. Toho spájalo so slovenským umelcom aj blízke priateľstvo a vnímali sa, akoby boli príbuzní. viac »


Dojímavé slová známeho herca: Predstavenia s Lasicom zostanú už len v spomienkach divákov

Dojímavé slová známeho herca:

23.07.2021 08:59

BRATISLAVA - Herec Milan Kňažko sedel dlhé roky vedľa Milana Lasicu aj v televíznom programe Sedem, v ktorom spoločne s ďalšími osobnosťami glosovali najzaujímavejšie udalosti uplynulého týždňa. viac »


Magda Vášáryová poďakovala za kondolencie k úmrtiu jej manžela Milana Lasicu (†81)

Magda Vášáryová poďakovala za

23.07.2021 05:52

BRATISLAVA – Manželka zosnulého Milana Lasicu Magda Vášáryová poďakovala v mene rodiny všetkým ľuďom za kondolencie. Zároveň vo svojom stanovisku ocenila, že verejnosť pochopila prianie rozlúčiť sa s ním v rodinnom kruhu. viac »


Herci nemali šancu sa s Lasicom (†81) rozlúčiť... REAKCIA Feldekovej na TAJNÝ POHREB!

Herci nemali šancu sa
363

22.07.2021 22:00

BRATISLAVA - Posledné zbohom mu dať nestihli! Na topkách sme vás informovali, že obrad, pri ktorom vyprevádzali Milana Lasicu (†81) na večnosť, sa konal v stredu popoludní v prísnej tajnosti. V bratislavskom krematóriu sa zišlo zhruba 50 ľudí, medzi nimi pozostalá rodina a hŕstka vyvolených. Medzi nimi napríklad maestrov kolega a priateľ Bolek Polívka... viac »


ŠOK 3 dni po smrti Lasicu: Maestro (†81) už mal TAJNÝ POHREB!

ŠOK 3 dni po
769

22.07.2021 20:00

BRATISLAVA - Prekvapivé rozhodnutie! Hoci sa v prípade Milana Lasicu (†81) spočiatku hovorilo aj o pohrebe so štátnymi poctami, pozostalá rodina túto možnosť odmietla. Ako ale informuje Nový čas, v stredu popoludní už maestra vyprevadili na večnosť. Stalo sa tak v tajnosti, v kruhu najbližšej rodiny a vybraných priateľov. viac »


Detaily TAJNÉHO POHREBU Milana Lasicu (†81): Prišla len hŕstka smútiacich... Hereckí kolegovia chýbali!

Detaily TAJNÉHO POHREBU Milana

22.07.2021 09:25

BRATISLAVA - V nedeľu v noci sa na verejnosť dostala šokujúca informácia o náhlej smrti legendárneho Milana Lasicu (†81). No hoci by mnohí očakávali veľkolepý pohreb s prítomnosťou všetkých jeho kolegov, všetko je inak. Rodina len 3 dni po hercovom úmrtí bleskovo zorganizovala prísne tajnú poslednú rozlúčku. Prišla len hŕstka smútiacich! viac »


Lasicovi (†81) vyšla 3 dni po smrti skladba: Z toho textu mrazí!

Lasicovi (†81) vyšla 3
Video362

21.07.2021 14:00

BRATISLAVA - Tušil, že je jeho anjel strážny unavený! Keď sa v nedeľu večer dozvedela verejnosť, že legendárny Milan Lasica (†81) náhle zomrel, slzy sa zaleskli v očiach mnohých. Obrovský smútok prežíva aj spevák a hudobník Marián Čekovský (44). Ten aktuálne zverejnil nádhernú a dojímavú skladbu, ku ktorej vytvoril text práve zosnulý maestro. viac »


Známa česká herečka nemohla uveriť Lasicovej smrti: Bol pre ňu celoživotnou elitou!

Známa česká herečka nemohla

21.07.2021 08:00

BRATISLAVA - To nie je pravda, to nemôže byť pravda, takí ľudia neodchádzajú. To bola prvá reakcia českej herečky Ivany Chýlkovej, ktorú správa o úmrtí slovenského humoristu, dramatika, prozaika, textára, herca, režiséra a speváka Milana Lasicu zastihla doma. viac »


Ivana Chýlková: Milan Lasica bol celoživotná elita, jeho odchod bol tiež veľkolepý!

Ivana Chýlková: Milan Lasica

20.07.2021 22:00

BRATISLAVA - To nie je pravda, to nemôže byť pravda, takí ľudia neodchádzajú. To bola prvá reakcia českej herečky Ivany Chýlkovej, ktorú správa o úmrtí slovenského humoristu, dramatika, prozaika, textára, herca, režiséra a speváka Milana Lasicu zastihla doma. viac »


Kňažko o zosnulom Lasicovi: Bola to krásna smrť, ale...

Kňažko o zosnulom Lasicovi:

20.07.2021 21:00

BRATISLAVA - Milana Kňažka zastihla správa o úmrtí jeho kolegu a priateľa Milana Lasicu v Tatrách, kde sa venoval spoločnej záľube, hral golf. Herec zrušil pobyt a vrátil sa do Bratislavy. viac »


Ikona humoru: Milan Lasica (†81) mal na Slovensku pár rokov zákaz aj v televízii

Ikona humoru: Milan Lasica

20.07.2021 15:00

BRATISLAVA - Vo veku 81 rokov zomrel v nedeľu slovenský humorista, dramatik, prozaik, textár, herec, režisér, moderátor a spevák Milan Lasica. viac »


Kolegovia spomínajú na Lasicu: MAESTRO, ďakujeme! Zomrel tak, ako žil... Takto odchádzajú tí najväčší

Kolegovia spomínajú na Lasicu:

20.07.2021 12:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer zasiahla Slovensko šokujúca správa. Zomrela legenda moderného slovenského humoru Milan Lasica. Zomrel tak, ako žil... na doskách, ktoré znamenajú svet. Navždy bude našou súčasťou. Jeho tvorba totiž zmenila generácie. Zaspomínali si na neho osobnosti, herci, kolegovia a blízki. viac »


Koalícia sa na štátnom smútku pre úmrtie Milana Lasicu nedohodla: Rodine však ponúknu štátny pohreb

Koalícia sa na štátnom
FotoVideo1131

20.07.2021 08:01

BRATISLAVA - Úmrtie velikána Milana Lasicu šokovalo tak širokú slovenskú verejnosť, ako aj našich politikov, ktorí po smrti herca chceli na koaličnej rade okamžite konať. Návrh liberálov z SaS bol, aby sa vyhlásil štátny smútok a tento potom predložili na koaličnej rade. Štátny smútok sa však nakoniec konať nebude, no rodine však ponúknu štátny pohreb. viac »


Najčítanejšie články