Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Mária Čírová pokrstila synčeka: FOTO Prišla celá rodina... TOTO že je fakt jej sestra?!

Mária Čírová ukázala sestru!
Mária Čírová ukázala sestru!
Zdroj: Instagram M.Č./Edin Agency
29.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Rodinka Márie Čírovej (31) a jej manžela Maroša Kachúta prežila výnimočný rodinný deň. A všetko sa točilo okolo ich synčeka Rubena, ktorý predvčerom oslávil dva mesiace. A nielen to. Svojho malého princa nechali rodičia pokrstiť.


Zábery z krstín zverejnila Mária na svojom Instagrame, no ak by ste čakali akúkoľvek zbytočnú okázalosť, ste na omyle. Rodinka sa zišla v dedinke, odkiaľ speváčka pochádza. „Tak som to cítila. Chcela som sa vrátiť domov. Tam, kde som vyrastala, do malej dedinky Dolné Lovčice, kde býva veľká časť mojej rodiny, kde poznám každú jednu uličku, ľudí. Kostol, v ktorom som spievala svoje prvé sóla ako štvorročná a potom sa už ako staršia modlila a snívala o svojom budúcom manželovi a deťoch,” rozcítila sa sympatická umelkyňa. 

Mária Čírová ukázala ďalšiu zo svojich sestier.
Mária Čírová pokrstila synčeka:
Zdroj: Instagram M.Č./Edin Agency

„S mojím tretí dieťatkom, ktoré našu rodinu urobilo kompletnou, som sa prišla POĎAKOVAŤ. Za všetko, čo mám, za všetky dary, talenty, odvahu, silu, radosť, lásku, trpezlivosť a zdravie,” vyjadrila sa Mária, ktorá zverejnila aj niekoľko fotografií z ich veľkého dňa.

Na jednej z nich sa objavili aj dve sestry. Mladšia Agnes, ktorá sa už zopárkrát v médiách objavila , no speváčka ukázala ešte jednu z klanu Čírových, o ktorej sa verejne takmer nevie. Na prvý pohľad by ste asi výraznú podobu hľadali márne, no jedno spoločné predsa majú. Všetky tri sú kočky! 

Mária z krstu zverejnila takéto nežné zábery.
Mária Čírová pokrstila synčeka:
Zdroj: Instagram M.Č./Edin Agency

Mária Čírová s mladšou sestrou Agnes
Mária Čírová pokrstila synčeka:
Zdroj: Instagram M.Č./Edin Agency


Galéria

Mária Čírová ukázala sestru! Mária Čírová ukázala ďalšiu Mária z krstu zverejnila Mária Čírová s mladšou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články