°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Slávny český spevák (46) šokuje: S neplnoletou blondínkou (17) chce dieťa... Pracujeme na tom!

Bohuš Matuš a jeho o 29 rokov mladšia partnerka Lucinka pracujú na bábätku.
Bohuš Matuš a jeho o 29 rokov mladšia partnerka Lucinka pracujú na bábätku.
Zdroj: Facebook B.M.
13.07.2020 11:00

PRAHA - Už niekoľko rokov púta pozornosť verejnosti vzťah známeho českého muzikálového herca Bohuša Matuša a jeho o 29 rokov mladšej Lucinky (17). Dvojica najprv tvrdila, že sú iba kamaráti, neskôr priznali vzťah. Dokonca už hovorili aj o svadbe a najnovšie... Pracujú vraj na dieťati!


Vzťahu Bohuša Matuša a jeho o 29 rokov mladšej fanúšičky Lucinky nikto neveril. Dvojica však minulý rok spečatila svoj vzťah zásnubami a tento rok v júni sa dokonca mala brať. Svadbu však neprekazil koronavírus, ako v tomto období býva zvykom, ale rozmyslel si ju sám spevák.

„Práve ohováranie je dôvod, prečo sa vezmeme, až keď bude mať Lucka 18 rokov. To bude plnoletá a budeme mať obaja pokoj. Ja si myslím, že nám ľudia proste len závidia, že nám to klape," zhodnotil spevák a herec.

No zdá sa, že to dvojica myslí skutočne vážne. Okrem svadby je totiž na dennom pretrase aj spoločné dieťa. Túži po tom nielen 17-ročná Lucia, ale aj Bohuš by si prial byť otcom v čo najskoršom čase. Dokonca vraj na potomkovi začali aj pracovať.

"Nechcem o Lucinke veľmi hovoriť. Počítam s ňou, sme spolu, chceme byť spolu a či z toho bude bábätko, tak budeme len radi.... Lucinka veľmi chce bábätko, tak ja sa snažím, aby som potom nevychovával skôr vnúčata. Pracujeme na tom," povedal pre časopis Rytmus života.


Galéria

Bohuš Matuš a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články