Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Spomínate si na bacuľku Kolečkářovú zo Superstar: Dnes je z nej poriadna šupa!

Alžběta Kolečkářová výrazne schudla!
Alžběta Kolečkářová výrazne schudla!
Zdroj: Tv Nova
13.04.2020 13:00

PRAHA – V roku 2011 sa sympatická Zlínčanka Alžběta Kolečkářová (27) prebojovala až do finálovej zostavy Česko Slovenskej Superstar. Hoci sa nedostala do finále a napokon zvíťazil Slovák Lukáš Adamec (33), do pamäte ľudí sa zapísala ako milá bacuľka, ktorá dokonca randila so svojím súperom Michalom Šepsom (25). Dnes je z nej sexi kočka!


Pred deviatimi rokmi sa prihlásila do speváckej súťaže a podarilo sa jej prebojovať až do finálovej dvanástky. Medzi svojimi súpermi našla vtedy aj spriaznenú dušu v podobe rastamana Michala Šepsa. Alžběta Kolečkářová sa zapísala do pamäte ľudí ako sympatické, milé a bacuľaté dievča. Dnes je však všetko inak a baba, ktorú je za čo chytiť, je minulosťou.

Alžběta Kolečkářová bola počas Superstar bacuľka.
Spomínate si na bacuľku

Alžběta sa dokonca už teší zo synčeka Louisa, spieva, vystupuje a svojich fanúšikov teší aj svojimi fotkami sexi postavy. „Keď chce človek vystupovať pre verejnosť, musí tiež nejak vyzerať. A ja som už konečne musela so svojou postavou niečo urobiť, aby som sa na seba mohla s pokojným svedomím pozrieť do zrkadla,“ povedala Kolečkářová.

Dostať sa však do takejto formy nie je pre každého jednoduché, a ani pre Alžbětu nebolo. Aj popôrodné kilá sa jej držali, no napokon sa obrátila na odborníčku a už to išlo. „Nemám žiadnu špeciálnu diétu. Skrátka som začala cvičiť a stravovať sa zdravo a pravidelne. A musím naozaj uznať, že sa to darí. Pneumatika na bruchu zmizla a dokonca sa mi začalo rysovať pekne vyzerajúce poprsie. Na to som obzvlášť pyšná. Kvôli kojeniu som mala prsia povädnuté a teraz akoby sa prebudili k životu,“ vysvetlila, ako sa jej podarilo dosiahnuť takúto zmenu. Ako sama povedala, dopredu ju poháňajú jej priatelia a kolegovia. „Mám okolo seba skvelý tím ľudí a veľké sebavedomie a skvelé nápady mi tiež dodáva môj manažér,“ pochvaľuje svoje okolie speváčka, z ktorej je dnes riadna šupa. 

Z Alžběty Kolečkářovej je dnes sexi šupa!
Spomínate si na bacuľku
Zdroj: Archív A. K.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV NOVA, Archív A.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články