Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Sebavedomá Kristína zo SuperStar: Postúpila s odretými ušami, ale... Aha, je to II. vicemiss Universe 2018!

Kristína Vargová v SuperStar postúpila s odretými ušami, no na Miss Universe v roku 2018 získala titul II. vicemiss.
Kristína Vargová v SuperStar postúpila s odretými ušami, no na Miss Universe v roku 2018 získala titul II. vicemiss.
Zdroj: tv markíza/Ján Zemiar
23.03.2020 14:10

BRATISLAVA - Zatiaľ čo väčšinu televíznych programov odstavil šíriaci sa koronavírus, markizácka SuperStar beží ďalej. V poslednej časti na seba upozornila Bratislavčanka Kristína Vargová (21). Do ďalšieho kola sa síce dostala len s odretými ušami, no všetkých ohúrila svojou krásou. A tou bodovala už pred dvomi rokmi - na súťaži krásy Miss Universe SR 2018 získala titul 2. vicemiss!


Kristína Vargová sa v nedeľu večer predstavila ako súťažiaca v speváckej šou SuperStar. Predviedla dve piesne, ktoré jej zaručili postup do ďalšieho kola. Nebolo to však také jednoznačné - získala totiž dvakrát áno a dvakrát nie. O všetkom musel rozhodnúť porotcovský kat Paľo Habera, ktorý krásku s odretými ušami posunul do ďalšieho kola. 

Ak by však išlo o krásu, brunetka, ktorej diváci na sociálnych sieťach vyčítajú prílišné sebavedomie, by bez pochýb postúpila rovno do finále. Výzorom a charizmou totiž všetkých úplne odrovnala. Svojím vzhľadom však nebodovala prvýkrát. Pred dvomi rokmi zahviezdila rovno na súťaži krásy a stala sa 2. vicemiss Universe SR 2018.


Finále Miss Universe SR 2018: Nová kráľovná krásy je známa... TOTO je ona!


V tom roku išlo o špeciálnu missku - bol iba jeden kasting, finále sa konalo v známom podniku v Banskej Bystrici a galavečer sa prvýkrát vysielal iba na internete. Kráľovnou krásy sa vtedy stala Barbora Hanová a 1. vicemiss Sofia Sekelová, ktorá už nejaký čas tvorí pár so synom českého herca Martina Dejdara. 

Kristína Vargová sa v roku 2018 stala 2. Vicemiss Universe SR.
Sebavedomá Kristína zo SuperStar:
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO Kristíny z Miss Universe SR 2018 nájdete v GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kristína Vargová v SuperStar Kristína Vargová sa v Kristína Vargová postúpila do Kristína Vargová zaspievala v Kristína Vargová Kristína Vargová v SuperStar

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články