°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Markíze došla trpezlivosť: Z vysielania sťahuje aj Dobre vedieť... TAKTO chce zaútočiť na konkurenciu!

Dobre vedieť nedosahovalo v posledných týždňoch dobré výsledky.
Dobre vedieť nedosahovalo v posledných týždňoch dobré výsledky.
Zdroj: TV MARKÍZA
05.03.2020 13:30

BRATISLAVA - Televízie aktuálne vypúšťajú jednu novinku za druhou a so starými reláciami a seriálmi čoraz viac šachujú. Markíze najnovšie došla trpezlivosť s vedomostnou šou Dobre vedieť, ktorú doposiaľ vysielala v piatky večer. No ďalej to tak už nebude - projekt sťahujú z vysielania a... Takto chcú zaútočiť na konkurenciu!


Diváci televízie Markíza boli donedávna zvyknutí, že relácia Dobre vedieť chodila v utorky večer. V aktuálnej sezóne však v Záhorskej Bystrici zaexperimentovali a vedomostnú šou nasadili na piatok do konkurencie proti kvízu RTVS Čo ja viem. Verejnoprávna televízia má však v tento deň na podobné programy už vybudovanú tradíciu, a tak Dobre vedieť porazila. 

Markizácka relácia od nasadenia Čo ja viem dosahuje hlboko podpriemerné výkony a nič sa nezmenilo dokonca ani v uplynulý piatok, kedy Jojka prepadla so seriálom Bola raz jedna škola. No podobne ako na Kolibe, kde už v tejto veci podnikli rázne opatrenia, prehodnotila svoju vysielaciu štruktúru aj Markíza - Dobre vedieť z vysielania sťahuje!

Jojka totiž od 20. marca spúšťa novú šou Zlatá maska, ktorá sa vo svete teší veľkej obľube. Markizáci preto nenechávajú nič na náhodu a miesto Dobre vedieť proti nej vyťahuje premiéru tretieho pokračovania filmu John Wick. 

Sledujete reláciu Dobre vedieť?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 7168Galéria

Dobre vedieť nedosahovalo v Na Dobre vedieť sa Dobre vedieť v poslednom Juraj Kemka v Dobre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články