°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Bolestivé FOTO vedátora Karola z Dobre vedieť: COVID-19 sa podpísal na jeho tele.... Upozornenie, TOTO nie je lepra!

Samo Trnka je známy ako vedátor Karol z Dobre vedieť.
Samo Trnka je známy ako vedátor Karol z Dobre vedieť.
Zdroj: TV MARKÍZA
10.04.2020 09:00

BRATISLAVA - Rúška, rukavice, dezinfekcia a zvýšená hygiena sú opatrenia, ktoré teraz v súvislosti s COVID-19 dodržiavajú ľudia na celom svete. No najmä dve z posledných menovaných dokážu okrem osohu narobiť aj veľkú šarapatu... Aktuálne to pochopil komik Samo Trnka (40), známy ako vedátor Karol z markizáckeho Dobre vedieť. Ukázal totiž, ako aktuálne vyzerajú jeho ruky. Upozornenie, TOTO nie je lepra!


Dezinfekcia a časté umývanie rúk sa môžu škaredo podpísať na ich pokožke. Väčšina antibakteriálnych mydiel a prostriedkov totiž obsahuje alkohol a ten prirodzene vysúša. Treba si preto ruky oveľa viac hydratovať. Na to zrejme ale nepomyslel komik Samo Trnka.

Na sociálnej sieti Instagram sa totiž podelil o to, ako sa na ňom prevencia proti nebezpečnému COVID-19 podpísala. Zverejnil záber svojej ruky, ktorej pokožka je úplne vysušená a bolestivo popraskaná. „A vaše rúčky vyzerajú ako?“ opýtal sa pod fotkou zabávač známy z markizáckeho Dobre vedieť!

Ku komentáru pridal aj hashtagy, v ktorých upozorňuje, že netrpí žiadnou vážnou chorobou, len si riadne umýva ruky. „To nie je lepra, to je hygiena. Umývaj si ruky,“ píše heslovite v popise. A čo vy, tiež ste doplatili na časté umývanie rúk poškodenou kožou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A vaše rúčky vyzerajú ako? #tonenilepra #tojehygiena #umyvajsiruky #washyourhands #covid #hands

Príspevok, ktorý zdieľa Samo Trnka (@tensamotrnka),

Aj vaše ruky vyzerajú takto pri častom dezinfikovaní?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 1819


 


Galéria

Samo Trnka ukázal, ako Samo Trnka je známy Dobre vedieť Samo Trnka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články