°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Fanúšikovia budú zúriť: Vinczeová doplatila na voľby... Markíza ju stiahla z vysielania!

Markíza najbližšiu stredu odvysiela reprízovú časť Chartshow.
Markíza najbližšiu stredu odvysiela reprízovú časť Chartshow.
Zdroj: TV MARKÍZA
24.02.2020 09:00

BRATISLAVA - Hudobná relácia Chartshow, ktorú moderuje Adela Vinczeová (39), priláka každú stredu k obrazovkám televízie Markíza veľké množstvo skalných divákov. Najbližšiu stredu však fanúšikovia zostanú sklamaní. Modro-žltá televízia im totiž neponúkne premiérovú časť, ale starý diel z mája 2018. Môžu za to voľby!


Slovensko v týchto dňoch naplno žije blížiacimi sa parlamentnými voľbami. A to sa odzrkadľuje aj na sledovanosti televíznych programov. V nedeľu 16. februára zlomila politická diskusia verejnoprávnej RTVS O 5 minút 12 desaťročný rekord a podobný scenár zaznamenala debata televízie Joj Na hrane. Obe relácie dokázali sledovanosťou prevalcovať všetky ostatné programy 

Ako informuje portál mediaboom.sk, práve toto má byť dôvod, prečo Markíza najbližšiu stredu neodvysiela premiérovú Chartshow. Pôvodne pritom s novým dielom v tomto termíne mala rátať, nakoniec však s prihliadnutím na vývoj sledovanosti z posledných dní siahla po reprízovej časti z mája 2018, ktorý sa nesie v duchu latino hitov. 

Práve na najbližšiu stredu je totiž naplánovaná záverečná a zároveň najväčšia televízna debata pred parlamentnými voľbami. V trojhodinovej diskusii na RTVS sa proti sebe postaví deväť lídrov podľa prieskumov najsilnejších politických strán. A tak sa očakáva, že sledovanosť relácie bude mimoriadne vysoká.

Markíza sa preto rozhodla premiérovú časť Chartshow nevystaviť silnej konkurencii a ponechať si ju na ďalší týždeň. 

Pozriete si aj reprízovú časť Chartshow?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 4228Galéria

Markíza najbližšiu stredu odvysiela Najbližšiu stredu televízia Markíza Chartshow doplatila na predvolebnú V reprízovej časti Chartshow Najbližšiu stredu televízia Markíza Najbližšiu stredu televízia Markíza

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články