°C

Sobota, 28. marec 2020. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Herkules z Farmy šokuje: 17 dní nejedol... TAKTO teraz vyzerá jeho telo!

Matej Jurkovič
Matej Jurkovič
Zdroj: Instagram M.J.
24.02.2020 22:00

BRATISLAVA - Wau, tak toto by zrejme nedokázal len tak niekto! Matej Jurkovič (41) sa do povedomia verejnosti dostal vďaka poslednej sérii Farmy, kde nepadol do oka len svojej mladučkej kolegyni Mirke Csorbovej, s ktorou prežil krátky románik, ale aj množstvu diváčok. Dôvod je jasný - statný Bratislavčan sa môže pýšiť božským telom, aké mu môže závidieť nejeden muž, ešte viac žien by niečo podobné chcelo mať doma. A svalnáč na ňom naozaj poctivo maká. Dôkazom toho je aj brutálne náročný pôst, ktorý aktuálne absolvoval...


Už pred niekoľkými dňami Matej avizoval, že svojmu telu chystá obrovský šok. A síce absolvovať niekoľkodňové stravovanie-nestravovanie, ktoré spočívalo v tom, že nebude prijímať žiadnu potravu. Jediné, čo športovec prijímal, bola voda. Túto brutálnu výzvu napokon udržal neuveriteľných 17 dní. Jeho prvé jedlo po tomto procese bol len ľahký zeleninovo-ovocný fresh. 

„Koniec. 17 dní na vode. Tak toto je číslo, na ktorom sa končí môj pôst. Týmto momentom sa moja púť bez príjmu akejkoľvek potravy končí a vraciam sa do normálneho, zato zdravého režimu a naďalej budem pokračovať na tejto cesta, ktorú som si nastolil a ktorú sám prezentujem,” napísal Matej s tým, že celému tomuto procesu chce v blízkej budúcnosti venovať aj samostatné video. 

Matej bez jedla vydržal dlhých 17 dní.
Herkules z Farmy šokuje:
Zdroj: Instagram M.J.

Takto vyzerá jeho telo po náročnom pôste.
Herkules z Farmy šokuje:
Zdroj: Instagram M.J.

Podľa všetkého sa na pôst dal kvôli strate tuku. Zatiaľ o svojich výsledkoch neprehovoril a nie je tak úplne jasné, ako dopadol, no zverejnil fotografiu svojho tela. Už predtým parádne vysekaný tréner vyzerá ešte lepšie ako predtým a zdá sa, že hladovka sa na jeho tele skutočne dobre podpísala. Veď uznajte sami! 

Mateja sme, samozrejme s otázkami ohľadom jeho pôstu oslovili, odkázal nás však na svoj kanál na Youtube. 

Dokázali by ste vydržať 17 dní na vode?

30 % nie
áno 70 %

Hlasovalo: 2190Galéria

Matej Jurkovič Matej bez jedla vydržal Takto vyzerá jeho telo Matej po celý čas

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články