°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Pomohla mu k výhre, teraz sa jej chce zbaviť: Šokujúci KONIEC obľúbenej dvojice!

Duo Ricco & Claudia končí.
Duo Ricco & Claudia končí.
Zdroj: Facebook R.Š.
27.01.2020 16:35

BRATISLAVA - Slovenskí a maďarskí fanúšikovia, ktorí si obľúbili spevácke duo Richarda Ricca Šarköziho (32) a Claudie Farkašovej (42), majú hlavu v smútku. Dvojica už totiž spolu spievať nebude. Ricco to so svojou partnerkou zabalil.


Ochrnutý spevák a jeho kamarátka Claudia spolu fungovali roky, no zdá sa, že tejto spolupráci je koniec. Pre Nový čas to potvrdil samotný Ricco. „Ja som sa tak osobne rozhodol, že po rokoch chcem ísť sólo. Claudii som to oznámil na našom poslednom vystúpení,” stroho priznal mladík, ktorý zmenu inicioval. Čo však tomuto rozhodnutiu predchádzalo a prečo k nemu vôbec došlo, neprezradil. Svojej speváckej partnerke a spriaznenej duši sa však nezabudol poďakovať.

Dvojica sa zviditeľnila vďaka šou X Factor.
Pomohla mu k výhre,
Zdroj: rtl.hu

Ricco a Claudia skončili v prvej sérii slovenského X Factoru na druhom mieste. Šťastie o pár rokov neskôr skúsili aj v maďarskom vydaní, a práve Budapešť im priniesla vytúžené víťazstvo. Spolu s ním získali aj hlavnú výhre vo výške približne 32-tisíc eur a ponuky na vystúpenia sa im len tak hrnuli.

Ricca a Claudiu spája vrúcne priateľstvo.
Pomohla mu k výhre,
Zdroj: Facebook R.Š.

Vyzerá to, že ani Claudia sa po prekvapivom rozchode hudby nevzdá. Na jeseň vydala svoj vlastný album s názvom Len Ona. Uvidíme, ako sa im bude dariť na sólových dráhach.

Pamätáte si Ricca a Claudiu zo šou X Factor?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1052Galéria

Duo Ricco & Claudia Dvojica sa zviditeľnila vďaka Ricca a Claudiu spája Claudia Farkašová a Ricco Claudia Farkašová a Ricco Claudia Farkašová a Ricco Z výhry v maďarskej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články