°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Ďalšia šoubiznisová svadba na obzore: Tajné ZÁSNUBY slovenskej krásky!

Barbora Franeková je údajne zasnúbená!
Barbora Franeková je údajne zasnúbená!
Zdroj: Jan Zemiar
11.09.2019 05:45

BRATISLAVA - O súkromí Miss Slovensko 2009 Barbory Franekovej (29) sa veľa nehovorí. Kráska si svoje tajomstvá prísne stráži a pred médiami zaryto mlčí. Teraz sa však okolo modelky opäť rozvírila voda. Má sa totiž schyľovať k svadbe.


Víťazka Miss Slovensko 2009 pred pár rokmi žiarila šťastím po boku svojho partnera Mária. Po niekoľkých rokoch však ich vzťah stroskotal a dvojica si dala zbohom. Barbora si odvtedy dáva na svoje súkromie ešte väčší pozor. Na fotografiách či spoločenských akciách sa väčšinou ukazuje iba v spoločnosti svojich priateľov zo šoubiznisu.

Barbora Franeková väčšinou zamieri do spoločnosti so svojimi priateľmi.
Ďalšia šoubiznisová svadba na
Zdroj: Jan Zemiar

Koncom minulého roka sa však zjavila na koncerte v jednom z tatranských luxusných hotelov a brunetka nebola sama. Spoločnosť jej mal robiť práve bývalý priateľ Mário. Modelka a majiteľka módneho magazínu sa vtedy síce nechcela príliš vyjadrovať k tomu, ako to momentálne medzi ňou a sympatickým fešákom vyzerá, no prezradila, že ich stále spája priateľstvo. Teraz sa však zdá, že dvojici sa podarilo opäť obnoviť romantické city. A ide do tuhého.

Barbora Franeková sa ešte pred pár rokmi pochválila spoločnou fotkou s partnerom Máriom. Potom však prišiel rozchod.
Barbora Franeková, frajer

„Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009, sa zasnúbila,” prezradil nám dôveryhodný zdroj z okolia jej najbližšej rodiny. Šťastlivcom, ktorý si získal brunetkino srdce, je podľa našich informácií práve jej bývalý priateľ Mário. Barbora, ktorú sme oslovili, krásnu správu nepotvrdila, no ani nevyvrátila. „Nechcem sa k súkromiu vyjadrovať, ak sa nenahneváte,” reagovala kráska.

Bude z Barbory Franekovej čoskoro nevesta?
Ďalšia šoubiznisová svadba na
Zdroj: Instagram B.F.


Galéria

Barbora Franeková je údajne Barbora Franeková väčšinou zamieri Barbora Franeková sa ešte Bude z Barbory Franekovej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články