Schindlerová ukázala postavičku v plavkách: TOTO, že je telo po dvoch deťoch?! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Schindlerová ukázala postavičku v plavkách: TOTO, že je telo po dvoch deťoch?!

Martina Schindlerová má po dvoch deťoch postavičku ako lusk!
Martina Schindlerová má po dvoch deťoch postavičku ako lusk!
Zdroj: Jan Zemiar
03.09.2019 10:45

BRATISLAVA - Už je to takmer rok, čo sa niekdajšia účastníčka speváckej súťaže Martina Schindlerová (31) objavila na sociálnej sieti Instagram a pomaly, ale isto započala svoj návrat do slovenského šoubiznisu. Hoci sa o nej v minulosti veľa nehovorilo, je známe, že Maťa je matkou dvoch detí. A len málokto by jej to pri takej postavičke, akú má, uveril!


Po rokoch sa vrátila do šoubiznisu aj na hudobnú scénu po tom, čo sa jej rozpadlo manželstvo a usúdila, že deti sú už dostatočne samostatné na to, aby si sem tam odbehla do štúdia či na koncert. Dokonca má za sebou už aj pár nahrávaní a vydala aj videoklip. Po ročnom kolotoči, ktorému sa niekoľko rokov vyhýbala, si dopriala zaslúžený oddych.

Ešte v auguste sa Martina Schindlerová vybrala oddýchnuť si k moru. A čo by to bolo za dovolenku, keby sa nepredviedla aj v plavkách. Schindlerka sa rozhodne nemá za čo hanbiť a svoju postavičku ukázala aj na Instagrame. „Dobre nám je. Dúfam, že aj vám. Pekný deň prajem!“ napísala k záberu speváčka.

Martina Schindlerová si užívala dovolenku pri mori.
Schindlerová ukázala postavičku v
Zdroj: Instagram M.S.

Na ňom si užíva piesok a morský vánok a pôsobí ako vyplavená morská panna. Len málokto by tipoval, že je dvojnásobnou mamou. To, že je Martina skutočne sexi potvrdzujú aj slová fanúšikov pod jej fotografiou. Komentáre typu „Sexi morská panna,“ „Slovenská krása a tie krásne veľké prsia,“ či „Si nádherná žena,“ hovoria za všetko.

Martina Schindlerová sa môže pochváliť sexi postavičkou, o čom svedčia aj komentáre fanúšikov.
Schindlerová ukázala postavičku v
Zdroj: Instagram M.S.

Toto, že je postava po dvoch deťoch?!
Schindlerová ukázala postavičku v
Zdroj: Instagram M.S.

Patríte medzi fanúšikov Martiny Schindlerovej?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1319Galéria

Martina Schindlerová má po Martina Schindlerová si užívala Martina Schindlerová sa môže Toto, že je postava Martina Schindlerová má za Martina Schindlerová

Nástroje k článkuFOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články