Slizké tajomstvo Jara Slávika odhalené: Je to nechutné! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Slizké tajomstvo Jara Slávika odhalené: Je to nechutné!

Jaro Slávik
Jaro Slávik
Zdroj: YouTube
12.06.2019 13:45

BRATISLAVA - Už onedlho sa na obrazovkách Tv Joj objaví ďalšia séria Česko Slovensko má talent. V porotcovskom kresle opäť nebude chýbať ani Jaro Slávik (44), ktorý sa za posledné roky stal neodmysliteľnou súčasťou tejto obľúbenej šou. Kontroverzný kat na seba najnovšie prezradil nechutné tajomstvo zo svojej domácnosti!


Jaro Slávik sa väčšinou o informácie zo svojho súkromia nedelí, no pre Jojku urobil výnimku. Ako to už pri ňom býva zvykom, servítku pred ústa si nedával a vypustil zo seba ďalšie zaujímavé vyjadrenie. Nie je žiadnym tajomstvom, že doma majú štvornohého maznáčika, fenku Georgie. Tým však ich zverinec ani zďaleka nekončí a priznal, že vlastní zvieratko, z ktorého majú bežne ľudia zimomriavky a rozkošné im naozaj nepripadá.

Jaro Slávik prezradil, že doma chová africké slimáky.
Slizké tajomstvo Jara Slávika

Aj takto môžu vyzerať africké slimáky.
Na letisku v Los
Zdroj: SITA

„Mám dva druhy afrických slimákov – dva druhy a tri veľkosti. To je strašné, to si dieťa vyžiadalo. Africký slimák je taký slizniak, ktorý má ulitu a vie narásť do veľkosti dvadsiatich piatich až tridsiatich centimetrov. Je to dosť nechutné, keď sa na to pozrieš. Nič to nerobí. Rozmnožuje sa to, schováva sa to, žerie to uhorky,“ prezradil Jaro, z čoho je zrejmé, že lásku k týmto tvorom veľmi neprechováva. K svojim deťom však áno, a tak im evidentne splní všetko, čo im vidí na očiach.

Chováte aj vy nejaké exotické zvieratko?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 1401Galéria

Jaro Slávik Jaro Slávik prezradil, že Aj takto môžu vyzerať Africké slimáky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články