Pri pohľade na FOTO neverila vlastným očiam: Slovenská speváčka má dvojníčku... Je ako cez kopirák! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Pri pohľade na FOTO neverila vlastným očiam: Slovenská speváčka má dvojníčku... Je ako cez kopirák!

Barbora Švidraňová má na Miami svoju dvojníčku.
Barbora Švidraňová má na Miami svoju dvojníčku.
Zdroj: Instagram B.Š.
21.01.2019 09:00

BRATISLAVA/MIAMI - Barbora Švidraňová (30) je už 8 mesiacov na materskej dovolenke - v máji sa stala mamou malého Gabriela. No hoci sa z rušného sveta slovenského šoubiznisu na chvíľu vytratila, so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Facebook je v kontakte stále. No a práve tam sa cez víkend pochválila fotkou Američanky, ktorá jej doslova vyrazila dych. Vyzerá totiž ako jej dvojička!


Hovorí sa, že každý z nás má na svete svojho dvojníka. No zatiaľ čo niektorí o ňom vedia, iní ho nespoznajú za celý svoj život. To však nie je prípad slovenskej speváčky Barbory Švidraňovej. Tá totiž na sociálnej sieti Instagram našla ženu, ktorá akoby jej z oka vypadla. 

Záberom svojej kópie sa pochválila na Instastory, kde zverejnila koláž jej fotiek. A naozaj! Človek by len ťažko uhádol, že na záberoch nie je Barbora. Rovnaké ryšavé vlasy, črty tváre, uhrančivý pohľad aj široký úsmev. Skrátka, akoby mala speváčka tajnú dvojičku, s ktorou ju pri narodení rozdelili. Veď uznajte sami!

Pri pohľade na FOTO
Zdroj: Instagram B.Š.

Podobá sa podľa vás Barbora s jej americkou dvojníčkou?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1595Galéria

Barbora Švidraňová má na Barbora Švidraňová sa fotkou Barbora Švidraňová je už Barbora Švidraňová Američanka Melrose je fitnesskou. Barbora Švidraňová a Melrose

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram B.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články