Veľký zlom v živote Barbory Švidraňovej: Stretnutie s rodinou otca jej dieťaťa… Bol to šok! | Topky.sk

Štvrtok, 18. júl 2019. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Veľký zlom v živote Barbory Švidraňovej: Stretnutie s rodinou otca jej dieťaťa… Bol to šok!

Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová
Zdroj: Jan Zemiar
13.02.2019 12:30

BRATISLAVA - O pár dní to bude presne deväť mesiacov, odkedy Barbora Švidraňová (30) prežila zrejme najkrajší deň vo svojom živote. Speváčka na svet priviedla rozkošného synčeka Gabriela, ktorý rastie ako z vody. Hoci chlapčekov otec Francesco musí veľa času tráviť v zahraničí, o potomka sa vzorne stará. Speváčku a ich spoločné dieťatko už dokonca priviedol aj do Talianska k svojej rodine...


„Spoznala som už aj taliansku rodinu, veľmi krásne nás privítali a zatiaľ všetko šliape ako hodinky,“ povedala nám spokojná umelkyňa, keď sme ju nedávno stretli na markizáckej párty. Zaujímalo nás teda, či je pravdou, že Taliani sú mimoriadne temperamentní.

Barbora priznala, že najprv bola v jemnom šoku. „Sú temperamentní, ale táto jeho rodina je temperamentná naozaj v dobrom, že to nie je veľmi bláznivé. Aj keď ich je veľmi veľa, tak to bolo pre mňa také „šokantné“, že toľko ľudí sme spoznali naraz za týždeň,“ prezradila nám úspešná speváčka.

Francesco už Barboru aj malého Gabriela zoznámil so svojou talianskou rodinou.
Veľký zlom v živote
Zdroj: Instagram BŠ

Uplynulo už takmer trištvrte roka, odkedy Barbora na svet priviedla svoj malý poklad - rozkošného synčeka Gabriela.
Veľký zlom v živote
Zdroj: Instagram B.Š.

Rozkošný Gabriel sa okamžite stal rodinným miláčikom. „Bolo to pekné a mala som pocit, akoby som ich naozaj poznala už dlhú dobu. Zafungovalo to tam, tešia sa z malého, Taliani sú na deti veľmi zaťažení a Gabriela si hneď zamilovali, je to super,“ neskrývala nadšenie. Ak vás zaujíma, prečo sa Barbora vrátila do Žiliny, ako s Francescom zvládajú odlúčenie, či ako to má momentálne s hudbou a čo chystá pre svojich fanúšikov, pozrite si náš videorozhovor vyššie!

Poznáte niekoho, kto si našiel partnera zo zahraničia?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 1668Galéria

Barbora Švidraňová Francesco už Barboru aj Uplynulo už takmer trištvrte Barbora Švidraňová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Instagram B.Š. ;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články