Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Kráska z markizáckej Tváre DNES porodila: Aha, aké meno dala synčekovi!

Monika Sakmanová s partnerom Ramónom Beňom sú už rodičmi.
Monika Sakmanová s partnerom Ramónom Beňom sú už rodičmi.
Zdroj: Instagram M.S.
27.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Monika Sakmanová (28) sa do povedomia verejnosti dostala už pred niekoľkými rokmi ako tanečnica zo skupiny Ladylicious. V posledných rokoch ju však diváci Markízy znímajú najmä ako sexi choreografku zo zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. V poslednej sérii sa už objavovala so zaobleným bruškom. A dnes sa z nej stala mama!


Radostnou novinou sa tanečnica pochválila len pár hodín po pôrode na sociálnej sieti Instagram, kde zavesila fotku svojej ruky, na ktorej má štítok so svojím menom a s menom bábätka - Ramon. „27. 12. 2018 MAGIC Bol to dlhý boj. Cítim sa strašne unavene, ale extréme zamilovane, že nemusím ani spať! No dobre, tak trošičku. Ďakujem každému, všetkým, ktorí na mňa mysleli a posielali mi energiu,“ napísala k záberu a pridala hashtag #sommama. 

Monika Sakmanová je už mamou. Takouto fotkou sa pochválila na sociálnej sieti Instagram.
Kráska z markizáckej Tváre
Zdroj: Instagram M.S.

Sexi tanečnica tvorí pár s raperom Ramónom Beňom, ktorý je verejnosti známy pod prezývkou Rakby. Dvojica je spolu už dlhých 12 rokov, z toho tri roky sú zasnúbení. A teraz sa im narodilo ich prvé spoločné dieťatko. Novopečeným rodičom gratulujeme!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Monika Sakmanová s partnerom Monika Sakmanová je už Takúto sexi fotku zverejnila Monika Sakmanová sa s Monika Sakmanová a Ramón

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram M.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články