Kráska z Tvojej tváre ukázala postavičku v plavkách: Páni, to je pohľad! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Kráska z Tvojej tváre ukázala postavičku v plavkách: Páni, to je pohľad!

Ivana Regešová ukázala krivky.
Ivana Regešová ukázala krivky.
Zdroj: Tv Markíza, Ján Zemiar,
26.11.2018 11:30

DUBAJ - Odskočila si do exotiky. Len pred dvomi týždňami sme spoznali víťaza šou Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že sa nedostala do finálovej štvorky, viedla si Ivana Regešová (33) naozaj skvele a jej spevácke výkony oceňovala najmä porota. Po hodinách tanečných a hlasových tréningov si treba pred Vianocami ešte oddýchnuť, a tak sa speváčka pobalila a šla do Dubaja, kde sa muži mohli kochať jej postavičkou!


Pred šou ju poznal málokto. Niekto si ju možno pamätal ako speváčku z Let´s Dance, ktorá hlasom sprevádzala tanečné výkony známych tvárí. Od konca augusta ju však spoznáva čím ďalej, tým viac ľudí. A to práve vďaka markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome.

Ivana Regešová excelovala v šou Tvoja tvár znie povedome.
Kráska z Tvojej tváre
Zdroj: TV MARKÍZA

Ivana odvádzala skvelé hlasové výkony a napriek tomu, že sa nedostala do finálovej štvorky, za drinu si dopriala odmenu. Počasie na Slovensku je stále chladnejšie a sychravejšie, a tak si speváčka zrejme povedala, že sa ešte potrebuje nabiť energiou. Odišla si užiť teplé počasie do Dubaja a okrem starostí odhodila aj šaty.

Užíva si exotiku v Dubaji.
Kráska z Tvojej tváre
Zdroj: Instagram I.R.

Na svojom instagramovom konte sa fanúšikom pochválila fotkou z pláže, kde si užíva slnečné lúče. Ako sama tvrdí, slnko, more, priatelia a drink sú skvelou kombináciou na to, aby ste mali super deň. A čo by to bolo za plážový záber, keby sa neukázala v plávkach a nevystavila svoju štíhlu postavičku na obdiv. Ivane to mimoriadne pristane!

Ivana ukázala postavičku v plavkách. Rozhodne sa je na čo pozerať!
Kráska z Tvojej tváre
Zdroj: Instagram I.R.

Páči sa vám Ivana v plavkách?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1033Galéria

Ivana Regešová ukázala krivky. Ivana Regešová excelovala v Užíva si exotiku v Ivana ukázala postavičku v Dopriala si oddych v Vyskúšala si aj úlohu Ivana Regešová sa zviditeľnila

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram I.R., TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články