°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Najintímnejšie scény Kristíny Tormovej: Pôrod dvojičiek pred kamerami!

Kristína Tormová
Kristína Tormová
Zdroj: TV JOJ
21.11.2018 19:00

BRATISLAVA - Kto nereval, je necitlivé hovado! Aj takýmito slovami okomentovala Kristína Tormová (36) dnešnú epizódu jojkárskeho seriálu Som mama. Práve dnes sa totiž na obrazovkách odohrá pôrod dvojičiek jej seriálovej postavy Tiny. Sympatická herečka otvorene priznáva, že tvorcom podsunula pocity a zážitky, ktoré ona sama prežívala, keď prišli na svet jej dcérky Matilda a Ela.


Kristína Tormová sa v uplynulých rokoch stala akousi ikonou a vozorom mnohých mamičiek. A to najmä pre to, že o tehotenstve i materstve dokáže hovoriť otvorene a ozaj pútavo. Aj vďaka tomu vznikol jojkársky seriál s názvom Som mama, v ktorom obľúbená herečka stvárnila jednu z ústredných postáv. 

Už dnes sa zo seriálovej Tiny stane hrdá mamina dvojičiek, ktoré prišli predčasne na svet. Nakrúcalo sa v rovnakej nemocnici, kde pred 5 a pol rokmi rodila aj samotná Kristína. „Všetky tie vône a dezinfekcie nemocnice, ktorá bola chvíľu domovom, všetky tie úžasné sestričky, doktori. Všetci moji milovaní, ktorých si tak nesmierne vážim,” vyznala sa zo svojich pocitov herečka, ktorá si tak pred kamerami znovu prešla tým najemotívnejším a najintímnejším, čo môže žena zažiť. 

Kristína sa netají tým, že si počas nakrúcania poplakala. „Všetko to, čo sme zažili, som konečne spracovala do dôsledkov a odložila tento uzavretý prípad do šanónu,” poznamenala herečka. Tá dala scénaristom na ich žiadosť dlhý mail, kde podrobne popísala svoje pôrodné zážitky. 

VIDEO: Upútavka na najeomtívnejšiu časť seriálu Som mama. 

Sledujete seriál Som mama?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1378Galéria

Kristína Tormová Kristína Tormová si pred Kristína Tormová ako seriálová Kristína Tormová má za Jiří Havelka ako hrdý Kristína Tormová a Jiří Kristína Tormová s dcérkami

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj, instagram;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články