°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

Kristíne Tormovej pretiekol pohár trpezlivosti: Idem sa súdiť!

Kristína Tormová
Kristína Tormová
04.11.2018 13:00

BRATISLAVA - A stačilo! To si zrejme najnovšie povedala Kristína Tormová (36), ktorej definitívne pretiekol pohár trpezlivosti. Brunetku rozhnevalo kopírovanie jej jedinečných návrhov a rozhodla sa súdiť. Ani zďaleka totiž nejde o prvý prípad.


Kristína sa už roky venuje navrhovaniu tričiek a do jej portfólia časom pribudli napríklad aj kryty na mobily. Práve tie najnovšie zaklincovali kauzu kopírovania motívov, ktoré si dizajnuje ona sama a ich tvorba ju určite stála nemálo času a úsilia. Konkrétne ide o logo Som mama. Práva na jeho používanie má právo iba ona sama a televízia Joj. Tá totiž aktuálne na obrazovkách vysiela rovnomenný seriál.

Na jej dizajnoch sa však niekto opäť pokúša obohatiť. Hoci sa Tormová s podobnými „vykrádačmi“ stretla už niekoľkokrát, nevenovala tomu zvýšenú pozornosť. Rázne kroky sa rozhodla podniknúť až teraz. „Nastal ten deň, kedy môj pohár trpezlivosti s tými, ktorí fejkujú moje veci a ktorí kradnú... definitívne pretiekol,“ napísala nahnevaná Kristina k fotografii tričiek s jej logom, ktoré na internete predáva neznáma žena.

Motívy Kristíny Farkašovej už dlhší čas ľudia kopírujú. Teraz sa rozhodla rázne zakročiť.
Kristíne Tormovej pretiekol pohár
Zdroj: Instagram K.T.

Ako uviedla, celú záležitosť už bude riešiť oficiálnou cestou. „Nastal deň, kedy sa idem súdiť. Toto je už priveľa, uznajte. Jediný, kto má práva na používanie tohto logíčka je JOJka. Snáď si dotyčná aspoň stihla zarobiť. Nefejkuje len mňa,“ uviedla Tormová. Pod príspevkom ju následne podporilo množstvo fanúšikov a našla sa i ďalšia dizajnérka, ktorá má s dotyčnou rovnaký problém. Snáď teda všetko dobre dopadne a brunetke sa podarí vybojovať si svoje práva.

Myslíte si, že riešiť kopírovanie súdnou cestou je správne rozhodnutie?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 3557Galéria

Kristína Tormová Motívy Kristíny Farkašovej už Kristínin pohár trpezlivosti už Kristína Tormová Kristína Tormová aktuálne natáča

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Instagram K.T.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články