Odhalenie o mladej speváčke z Talentu: Spájajú ju s kolegom, ale ona... Je lesbička | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Odhalenie o mladej speváčke z Talentu: Spájajú ju s kolegom, ale ona... Je lesbička

Heloisa tvorí spevácke duo s Dannym z Čiech
Heloisa tvorí spevácke duo s Dannym z Čiech
Zdroj: TV JOJ
13.10.2018 13:00

PRAHA - V šou Česko Slovensko má talent nie je núdza o spevácke vystúpenia. Jedno prišla predviesť aj Brazílčanka Heloisa, žijúca v Prahe. Spevácke duo tvorí s Čechom Dannym, o ktorom si porota hneď myslela, že je jej partner. No pravda je úplne iná...


Heloisa je lektorka na jazykovej škole, kde stretla aj Čecha Daniela. Vytvorili spolu duo Hello Danny a svoj talent prišli predviesť aj do jojkárskej šou. Tam sa však zvyčajne nerieši len vystúpenie.

V momente, ako sa dvojica postavila na pódium, porotu zaujímalo aj jej súkromie. „Takže vy spolu nielen spievate, vy ste aj pár?” zisťovala Marta Jandová. A Heloisa, ktorá dovtedy hovorila česky, povedala len jedno slovo: „Nerozumiem.” 

Keď sme zisťovali, ako to medzi nimi naozaj je, vyšlo najavo, že pravda je úplne iná. Heloisa totiž patrí k ženám, ktorých muži ako životní partneri nezaujímajú. Na svojom Facebooku vyznáva lásku istej Arielle, s ktorou si v júni 2016 pripomenuli, že ich vzťah trvá už tri a pol roka. „Navždy s ňou,” napísala zas  začiatkom marca 2017 k spoločnej fotografii. Arielle medzitým zmenila farbu vlasov, no ich láska bola evidentne stále rovnako veľká. Ak sú dievčatá ešte spolu, tak im želáme, nech im to klape aj naďalej. 

Odhalenie o mladej speváčke
Zdroj: Facebook HF


Galéria

Heloisa tvorí spevácke duo Heloise a Arielle Arielle a Heloise Heloise a Danny v Heloise a Danny v Heloise a Danny v Heloise a Danny v Heloise a Danny v

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články