Dara Rolins otvorene o Rytmusovi: Hrablo mu... Je to jeho voľba! | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Dara Rolins otvorene o Rytmusovi: Hrablo mu... Je to jeho voľba!

Podľa Dary Rolins jej bývalému tak trochu hrablo.
Podľa Dary Rolins jej bývalému tak trochu hrablo.
Zdroj: Jan Zemiar
07.10.2018 22:00

PRAHA – Dara Rolins (45) sa teší už zo svojho tretieho diára Rok podľa Dary, ktorý len nedávno krstila. Napriek tomu jej úsmev na tvári občas zamrzne kvôli jej bývalému, raperovi Rytmusovi (41), podnikajúcemu kroky, ktoré zamrzia. Speváčka má na to jasný názor!


Odkedy šli od seba a Rytmus sa dal dokopy s moderátorkou Jasminou Alagič, ich bývalý vzťah je stále na pretrase. Raper začal dokonca podnikať kroky, ktoré by zamrzeli nejednu ženu. Aj napriek tomu, že sa rozišli v dobrom a obaja tvrdili, že ostanú priateľmi, Patrikovo konanie môže prísť niekomu vskutku detinské.

Kedysi tvorili pár, dnes Rytmus maže všetky spomienky.
Dara Rolins otvorene o
Zdroj: Jan Zemiar

Kým so svojou aktuálnou partnerkou Jasminou zásobujú Instagram spoločnými fotkami, videami a príbehmi, tie s Darou postupne vymazáva. Najprv šli preč zamilované zábery, potom odstránil fotku, ktorou dali svetu na známosť, že sa rozišli a teraz dokonca vymazal aj lovesong 8. október, ktorý zložil pre blondínku v čase, keď bol do nej po uši zbláznený. Aj keď tvrdí, že spomienky si uchováva v pamäti, jeho ex to dosť prekvapilo.

Daru Patrikove kroky zamrzia, no dokáže sa nad to povzniesť.
Dara Rolins otvorene o
Zdroj: Vlado Anjel

Slovenku žijúcu v Prahe tieto kroky rozhodne mrzia a je jej Patrikových rozhodnutí ľúto. Stavia sa k tomu statočne, no aj napriek tomu si myslí o bývalom svoje: „Od začiatku mu nový vzťah prajem. A to, že z toho Patrikovi možno trošku hrablo a že má pocit, že musí vymazať a zabudnúť všetko, čo sa stalo predtým, to je iná vec. Priznám sa, že v jeden moment ma to aj zamrzelo. Prišlo mi to zbytočné, ale na druhej strane, nádych, výdych. Je to jeho voľba, jeho cesta, jeho vzťah. A pokiaľ má pocit, že práve toto potrebuje, tak nech do toho ide,“ povedala Dara pre portál super.cz.

Len nedávno krstila svoj tretí diár Rok podľa Dary.
Dara Rolins otvorene o
Zdroj: Jan Zemiar

Tiež ste po rozchode mazali všetky spomienky tak, ako to urobil Rytmus?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 4515Galéria

Podľa Dary Rolins jej Kedysi tvorili pár, dnes Daru Rolins Patrikove kroky Len nedávno krstila svoj Dare Rolins robí obrovskú Dara Rolins patrí medzi Krásna speváčka Dara Rolins Patrik Rytmus Vrbovský sa

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články