Posledná rana pre Daru? Rytmus prehovoril... TOTO je dôvod, prečo som ju vymazal! | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Posledná rana pre Daru? Rytmus prehovoril... TOTO je dôvod, prečo som ju vymazal!

Patrik Rytmus Vrbovský a Dara Rolins
Patrik Rytmus Vrbovský a Dara Rolins
Zdroj: Instagram
04.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Skutočne je to medzi nimi také zlé? Po tom, čo Patrik "Rytmus" Vrbovský na Instagrame prestal sledovať Daru Rolins a vymazal spoločné fotografie, z internetu zrazu zmizla aj posledná spomienka na ich v podstate ešte nedávny vzťah. A síce videoklip 8. október, ktorý raper zverejnil pri príležitosti ich prvého výročia.


Ako to už býva, okamžite sa začalo špekulovať o tom, že hudobník tento krok podnikol schválne a ide o poslednú ranu, ktorú chcel uštedriť svojej expartnerke, keďže tá sa viackrát vyjadrila, že ju jeho správanie mrzí. Ako totiž už niekoľkokrát uviedla, plánovala, že s Patrikom zostanú priatelia a rozchádzali sa v dobrom.

Pieseň, ktorú Rytmus venoval Dare, z internetu zmizla.
Rytmus
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Rytmus však všetky tieto domnienky zmietol pod koberec svojím vyjadrením na sociálnej sieti. „Viete prečo som to vymazal? Pretože ste prehajpovaní a premotivovaní mojou minulosťou. Takže vám to len uľahčujem, aby ste z toho nechytali záchvaty,“ vyjadril sa s tým, že žiadna údajná vojna medzi ním a Darou neexistuje.

Nechajte to na mňa, kde si tie spomienky uchovám. Daru si naďalej vážim, ale kapitola s ňou je definitívne uzavretá. Od JANUÁRA pre nás oboch,“ uzavrel raper, ktorý zjavne nemá potrebu sa ďalej zaoberať ukončeným vzťahom. Skrátka vo svojom živote začal novú kapitolu a netají sa tým, že je šťastnejší ako kedykoľvek predtým.

Myslíte si, že sa Rytmus zachoval správne?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 4322Galéria

Patrik Rytmus Vrbovský a Pieseň, ktorú Rytmus venoval Dara Rolins si vraj Patrik začal novú kapitolu

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO:Ján Zemiar, Instagram P.V. , Instagram D.R., TASR/Radovan Stoklasa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články