Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Hanba ako hrom: Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!

Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!
Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!
Zdroj: pixabay.com
23.09.2018 22:00

BRATISLAVA - Hostia boli totálne v šoku! Tí, čo sa pred niekoľkými dňami rozhodli najesť v reštaurácii na nábreží Dunaja, zostali počas večere poriadne zaskočení. Objavil sa tam totiž aj známy slovenský herec, ktorý si vyslúžil poriadnu hanbu... Tak toto budú prítomní predýchavať ešte poriadne dlho!


Do redakcie nám napísala čitateľka, ktorá bola svedkom absolútne nevhodného správania herca Lukáša Pavláska. „Prišiel tam, najprv sme si ho poriadne ani nevšimli, ale to, čo sa začalo diať neskôr, nás úplne dostalo. Keď prišiel k bufetovým stolom a začal si naberať, do úst strčil s jedlom aj celú naberačku, ktorú používajú všetci ostatní stravníci. A potom ju tam vrátil akoby nič,“ opísala nám žena, ktorá jeho vyčíňanie aj natočila s tým, že s priateľkou nevedeli, či sa majú smiať alebo plakať.

„Personál bol úplne v šoku, keď si to všimli čašníci, jedlo hneď vymenili, nechali ho dojesť a potom odišiel, ako keby nič,“ napísala nám čitateľka, ktorá však netušila, že Lukáš v tom čase v reštaurácii nakrúcal nový diel svojej šou Pavlásek2 a jeho „vyčíňanie“ bolo zámerné. V prevádzke sa nachádzal aj kameraman, ktorý herca počas „ochutnávky“ nakrúcal. Nuž, zdá sa, že nápad vyšiel. Tip do redakcie sa nám totiž dostal ešte skôr, než bolo video pripravené.

Hanba ako hrom: Známy
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Známy herec VYŽIERAL jedlo Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek svojím správaním Lukáš Pavlásek svojím správaním Lukáš Pavlásek svojím správaním

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články