Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

To sa vôbec nehanbí? Z rozhovoru známeho herca budete v šoku... Čo slovo, to pi**!

Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
Zdroj: Jan Zemiar
22.07.2018 13:00

ZELENÁ VODA - Preboha, toto čo je za slovník? Hoci sú nejaké tie vulgarizmy bežnou súčasťou života takmer každého človeka, známe osobnosti by si na svoje vyjadrovanie mali dávať pozor. A to najmä v prípade, že ich používajú na verejnosti, nieto ešte priamo pred kamerami. Na to však zrejme pozabudol herec Lukáš Pavlásek (30), ktorý sa počas rozhovoru na Topfeste poriadne odtrhol z reťaze...


Na Lukáša zrejme poriadne zapôsobila rocková atmosféra spomínaného festivalu a rozhodol sa odhodiť všetky svoje zábrany. Keď si na rozhovor stiahol frontmana kapely Horkýže Slíže, ľudia okolo sa nestíhali čudovať. A v poriadnom šoku bol najprv zjavne aj samotný Kuko, ktorý sa zrejme nestíhal čudovať, čo za hlúposti sa ho herec vypytuje. Ešte horšie ako s nepochopiteľnými otázkami, to však bolo s Pavláskovým slovníkom.

Jeho otázky totiž obsahovali jeden vulgarizmus za druhým a hoci by sa líder legendárnej skupiny po takejto náloži mohol radšej odobrať kade-ľahšie, dokázal, že má naozaj poriadny nadhľad a Lukášovi začal veselo kontrovať. Treba však dodať, že obaja páni vedeli, že celý rozhovor vedú v rámci recesie, no na tento zážitok ani parádnu atmosféru okolo určite ani jeden z nich tak ľahko nezabudne.

Lukáš Pavlásek opäč odhodil všetky zábrany. Tentokrát si na paškál zobral lídra skupiny Horkýže Slíže - Kuka.
To sa vôbec nehanbí?
Zdroj: archív Topky.sk

Horkýže Slíže dostali na Topfeste fanúšikov do varu. Odhorali známe hity aj piesne z nového albumu Pustite Karola.
To sa vôbec nehanbí?
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Lukáš Pavlásek Lukáš Pavlásek opäč odhodil Horkýže Slíže dostali na Lukáš Pavlásek Kuko z Horkýže slíže

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Archív Topky.sk, Hudba.sk/Tibor Šuchta;
VIDEO: Marco Procházka

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články