Celebritná premiéra Mamma Mia! 2: Vačková prišla s mladým zajačikom, herečka Hlinková ukázala prsteň od Ďurovčíka! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Celebritná premiéra Mamma Mia! 2: Vačková prišla s mladým zajačikom, herečka Hlinková ukázala prsteň od Ďurovčíka!

Zuzana Vačková prišla do kina s hereckým kolegom Dáriusom Kočim, herečka Barbora Hlinková sa na premiére hrdila zásnubným prsteňom.
Zuzana Vačková prišla do kina s hereckým kolegom Dáriusom Kočim, herečka Barbora Hlinková sa na premiére hrdila zásnubným prsteňom.
Zdroj: Vlado Anjel
18.07.2018 13:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v jednom z bratislavských nákupných centier konala slávnostná premiéra pokračovania úspešného muzikálového filmu Mamma Mia! Okrem pozvaných hostí sa v kine objavili aj herci, ktorí hrajú v divadelnom predstavení Mamma Mia! Zuzana Vačková (49) dorazila na afterpárty po boku o 23 rokov mladšieho kolegu Dáriusa Kočiho (25). Herečka Barbora Hlinková (24) sa v spoločnosti pochválila zásnubným prsteňom od choreografa Jána Ďurovčíka (47).


Utorkový večer sa niesol v znamení Abby! V kine na nábreží Dunaja sa totiž konala slávnostná premiéra muzikálového filmu Mamma Mia! Here we go again - pokračovania úspešnej jednotky. Tú si nenechalo ujsť obrovské množstvo známych tvárí, no v neposlednom rade herecké obsadenie divadelnej verzie muzikálu. 

Nechýbala napríklad Zuzana Vačková, ktorá na Novej scéne stvárňuje kamarátku hlavnej hrdinky - Rosie. Na afterpárty po filme prišla ruka v ruke s podstatne mladším fešákom. No hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že herečka ide po vzore kolegyne Gregorovej a nabalila si zajačika, nie je to tak. Ide totiž len o jej talentovaného hereckého kolegu Dáriusa Kočiho, ktorý v divadle stvárňuje Skya. 

Zuzana Vačková prišla na afterpárty filmu Mamma Mia! Here we go again ruka v ruke s hereckým kolegom Dáriusom Kočim.
Celebritná premiéra Mamma Mia!
Zdroj: Vlado Anjel

Bez mužského garde prišla herečka Barbora Hlinková, ktorá je zasnúbená so známym slovenským choreografom Jánom Ďurovčíkom. Áno mu povedala koncom júna v kruhu najbližších príbuzných a známych. A v utorok sa v spoločnosti pýšila krásnym zásnubným prsteňom. Pozrite!

Herečka Barbora Hlinková sa v spoločnosti pýšila zásnubným prsteňom od Jána Ďurovčíka.
Celebritná premiéra Mamma Mia!
Zdroj: Vlado Anjel

Pôjdete si do kina pozrieť film Mamma Mia! Here we go again?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 687Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články