°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

Celebritná premiéra: Markizáčka ukázala bruško, Kalisová ako dievčatko!

Česká komédia Po čom muži túžia bude v slovenských kinách od 20. septembra.
Česká komédia Po čom muži túžia bude v slovenských kinách od 20. septembra.
Zdroj: CinemArt SK
12.09.2018 13:30

BRATISLAVA – V utorok sa kinosála v jednom z bratislavských nákupných centier zaplnila osobnosťami slovenského a českého šoubiznisu. Konala sa tam dlhoočakávaná slávnostná premiéra komédie režiséra Ruda Havlíka (42) s Táňou Pauhofovou (35) v jednej z hlavných úloh.


Počas septembrového večera sa kinosála na nábreží Dunaja naplnila na prasknutie. Svoju premiéru mala česká komédia Po čom muži túžia, ktorá opisuje život cynika, ktorý má všetko, no v priebehu jedného dňa ho vyhodia z práce a na jeho miesto dosadia ženu, navyše ho naštve bývalá, naštve ho dcéra a ďalšia žena mu nabúra auto. A aby toho nebolo málo, ráno sa sám prebudí v ženskom tele!

Exkluzívnu premiéru si nenechala ujsť čerstvo vydatá Barbora Krajčírová Rakovská, ktorá zároveň uvedenie filmu na plátno aj moderovala. Do spoločnosti zavítala aj redaktorka televízie Markíza Andrea Šprochová so svojím manželom a v romantických šatách ukázala rastúce tehotenské bruško.

Andrea Šprochová s manželom sa tešia na bábätko.
Prieméra filmu Po čom
Zdroj: CinemArt SK

Premietanie filmu plného komických momentov si prišla pozrieť aj Miriam Kalisová, ktorá v ružových kvetinových šatočkách pôsobila ako roztomilé dievčatko. Tento look ešte podporil jej účes v podobe jemne zvlnených vlasov. Nechýbali ani predstaviteľky filmových hrdiniek Táňa Pauhofová, Anna Polívková a Sara Sandeva.

Pôjdete si pozrieť českú komédiu Po čom muži túžia do kina?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 354Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články