Sexi fešák z Oteckov má nový džob: On že bude spievať? | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Sexi fešák z Oteckov má nový džob: On že bude spievať?

Braňo Deák
Braňo Deák
Zdroj: Jan Zemiar
22.03.2019 15:30

BRATISLAVA - Fíha, ten sa ale nezdá! Nie je žiadnym tajomstvom, že markizácky otecko Braňo Deák (36) je v divadle ako doma, hoci väčšina fanúšikov ho v poslednom období registruje najmä vďaka televíznym obrazovkám. Po tom, čo v šou Let's dance dokázal, že nemá žiadny problém ani s tancom, si aktuálne prichystal ďalšie prekvapenie. Spev!


Braňo je skrátka multitalentovaný chlapík, ako sa na správneho absolventa VŠMU patrí. Herec pred časom prikývol na ponuku zahrať si v muzikáli Mária Tárezia, ktorý podľa jeho tvorcov na Slovensku nemá obdobu. Nadšenci divadla si totiž nevypočujú „iba“ klasický spev, priestor dostala aj alternatíva vo forme rytmickej reči, ktorá podľa hercov pripomína rap. Tým sa prestavenie stáva ešte jedinečnejším.

Braňo Deák a Sisa Lelkes Sklovská v predstavení Mária Terézia - posledná milosť.
Sexi fešák z Oteckov
Zdroj: René Miko

Rapovanie však nebude práve Braňov prípad. Ten nám prezradil, že v úlohe generála Andreja Hadíka bude spievať. Hoci to nie je jeho prvá skúsenosť, predsa len, nie všetci už mali možnosť tohto herca vidieť trebárs v muzikáli Rent, a tak pôjde o vskutku výnimočný zážitok. A ak by ste si spievajúceho Braňa chceli pozrieť na vlastné oči, nenechajte si ujsť predstavenie Mária Terézia v Divadle Nová scéna. Svoju premiéru má už dnes!

Viac o predstavení, ako prebiehali skúšky či ako sa Braňovi hrá po Boku Sisy Sklovskej sa dozviete v našom videu!

Vedeli ste o tom, že Braňo Deák vie spievať?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 169Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Ján Zemiar, Divadlo Nová scéna

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články