Haasová sa predviedla ako úplná fúria: Zúrivé scény na verejnosti! | Topky.sk

Utorok, 14. august 2018. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Haasová sa predviedla ako úplná fúria: Zúrivé scény na verejnosti!

Zuzana Haasová sa predviedla ako úplná fúria.
Zuzana Haasová sa predviedla ako úplná fúria.
Zdroj: youtube.com
12.09.2017 17:00

BRATISLAVA - Zuzana Haasová (36) je obľúbenou slovenskou herečkou. Verejnosť ju vníma predovšetkým ako manželku neporiadneho Dudka zo starých sérií jojkárskeho Paneláku. No a nespratného partnera musela riešiť aj najnovšie. Opíjal sa s kamarátmi na verejnosti, a tak... Blondínka nabehla do baru a urobila mu tam poriadnu scénu!


Reč je o novom klipe k piesni Láska skupiny Kmeťoband. Tam si plavovláska zahrala partnerku Igora Kmeťa staršieho, s ktorým mala len samé problémy. Spevák totiž vo videu rád pozeral na dno pohárika a jeho obľúbeným miestom na oddych bol bar. 

No a Zuzana Haasová v úlohe naštvanej milenky vtrhla na miesto činu, urobila tam poriadny cirkus a svojho neporiadneho partnera zo zlej spoločnosti doslova vytrhla a odviedla domov. Veď skrátka, presvedčte sa sami, videoklip nájdete pod článkom.

Zaujímalo nás, prečo si spevák na stvárnenie tejto úlohy vybral práve známu plavovlásku. „Lebo sa mi páči, ako hrá, v seriáli som ju videl. A má blízko ku Kmeťobandu,“ odôvodnil nám stručne známy spevák. 


Galéria

Zuzana Haasová sa predviedla Igor Kmeťo starší vo Zuzana Haasová vo videoklipe Zuzana Haasová Igora Kmeťa Zuzana Haasová vo videoklipe Zuzana Haasová vo videoklipe Zuzana Haasová vo videoklipe Zuzana Haasová vo videoklipe

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: youtube.com;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články