Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Haasová sa predviedla ako úplná fúria: Zúrivé scény na verejnosti!

Zuzana Haasová sa predviedla ako úplná fúria.Galéria fotiek (8)
Zuzana Haasová sa predviedla ako úplná fúria.
Zdroj: youtube.com

BRATISLAVA - Zuzana Haasová (36) je obľúbenou slovenskou herečkou. Verejnosť ju vníma predovšetkým ako manželku neporiadneho Dudka zo starých sérií jojkárskeho Paneláku. No a nespratného partnera musela riešiť aj najnovšie. Opíjal sa s kamarátmi na verejnosti, a tak... Blondínka nabehla do baru a urobila mu tam poriadnu scénu!


Reč je o novom klipe k piesni Láska skupiny Kmeťoband. Tam si plavovláska zahrala partnerku Igora Kmeťa staršieho, s ktorým mala len samé problémy. Spevák totiž vo videu rád pozeral na dno pohárika a jeho obľúbeným miestom na oddych bol bar. 

No a Zuzana Haasová v úlohe naštvanej milenky vtrhla na miesto činu, urobila tam poriadny cirkus a svojho neporiadneho partnera zo zlej spoločnosti doslova vytrhla a odviedla domov. Veď skrátka, presvedčte sa sami, videoklip nájdete pod článkom.

Zaujímalo nás, prečo si spevák na stvárnenie tejto úlohy vybral práve známu plavovlásku. „Lebo sa mi páči, ako hrá, v seriáli som ju videl. A má blízko ku Kmeťobandu,“ odôvodnil nám stručne známy spevák. 

 

Haasová sa predviedla ako úplná fúria: Zúrivé scény na verejnosti!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články