Nedeľa, 5. december 2021. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Pamätáte si túto krásku z Horúcich striel? Aha, ako vyzerá dnes!

Valeria Golino
Valeria Golino
Zdroj: 20th Century Fox
22.10.2021 00:01

RÍM - Pred 30 rokmi sa Valeria Golino objavila v Horúcich strelách po boku Charlieho Sheena. No už predtým si zahrala v trháku Rain Man. Pozrite, ako herečka vyzerá dnes.


Valeria Golino sa narodila 22. októbra 1965 v Taliansku. Keď sa jej rodičia rozišli, vyrastala striedavo v Grécku a Taliansku. Ako malá často chodila s mamou do kina a zaujímala sa o filmy, no na filmovú kariéru nepomýšľala. Chcela byť kardiologička. 

Už ako 14-ročná začala robiť modeling v Aténach, Miláne, Londýne či Los Angeles. Účinkovala aj v reklamách. Keď sa dostala k filmu, prerušila štúdium. 

Do svojho prvého filmu sa dostala cez strýka – novinára, ktorému zavolala režisérka Lina Wertmüller, že hľadá do filmu mladé dievča. Nakrúcanie filmu A Joke of Destiny sa jej tak zapáčilo, že sa rozhodla pre filmovú kariéru. 

Pamätáte si túto krásku
Zdroj: MGM

Valeria si zahrala v mnohých talianskych filmoch, ale všimol si ju aj Hollywood. Diváci ju mohli vidieť v snímkach ako Rain Man, Horúce strely, The Indian Runner, Nesmrteľná milenka, Štyri izby, Opustiť Las Vegas, Frida a ďalších.

Aktuálne je súčasťou seriálu The Morning Show, kde hviezdia Jennifer Aniston a Reese Witherspoon. 

Aktuálny záber Valerie Golino
Pamätáte si túto krásku
Zdroj: Profimedia

Valeria Golino patrí k tým herečkách, ktoré takmer v každom filme vyzerajú inak. Pred kamerami vystriedala rôzne podoby, o čom sa môžete presvedčiť v GALÉRII vyššie. 


Galéria

Valeria Golino Valeria Golino

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články