Nedeľa, 25. september 2022. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Na 60 nevyzerá, ale... PROBLÉMY Sone Müllerovej!

Soňa MüllerováGaléria fotiek (4)
Soňa Müllerová
Zdroj: TASR

BRATISLAVA - Hoci to znie neuveriteľne, moderátorka Soňa Müllerová dnes oslavuje 60 rokov. Hoci srší pozitívnou energiou a vyzerá veľmi mladistvo, aj u nej sa už objavujú problémy spojené s vekom.


Soňa Müllerová sa narodila 21. októbra 1961 ako Soňa Behulová. Teraz nosí priezvisko po bývalom manželovi, spevákovi Richardovi Müllerovi, s ktorým má dve deti.

Na 60 nevyzerá, ale...
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram SM

Soňa Müllerová

Študovala slovenčinu a francúzštinu a počas vysokej škole mala kontakt aj s javiskom. Hrávala na experimentálnej scéne pre divadlá malých javiskových foriem U Rolanda. Nakoniec ale hneď po škole zakotvila pri moderovaní. 

V roku 1985 začala pôsobiť v Slovenskej televízii ako hlásateľka. Odmoderovala tiež množstvo spoločenských akcií, okrem iného aj Ples v opere. Moderovala aj v rádiu a na verejnoprávnom okruhu pôsobí aj dnes. 

Na 60 nevyzerá, ale...
Galéria fotiek (4)
Zdroj: RTVS

Kedysi mala v Jojke vlastnú reláciu Soňa Talkshow. Aktuálne je moderátorkou Dámskeho klubu v RTVS. 

Dnes sa Soňa Müllerová dožíva 60 rokov. „Nedávno som povedala svojej mame, že sa mi to nezdá a že sa vôbec necítim na 60 a ona mi povedala, aby som bola pokojná, že ani ona sa necíti na 80. Takže sa z toho teším, že to máme takto pozitívne nastavené,” povedala pre víkendový Nový čas. 

Svoj vek však už niekedy pociťuje, i keď v televízii či na sociálnych sieťach vždy srší akoby nevyčerpateľnou energiou. „Jednoznačne mi pribudli zdravotné problémy a ubudlo trochu energie. To, čo som niekedy robila tri hodiny, mi teraz trvá niekedy aj tri dni. (smiech) Teda, keď nemusím, ale keď musím, tak mám rovnakú rýchlosť ako zamlada. Len potrebujem oveľa dlhší čas na regeneráciu,” priznala. 

Na 60 nevyzerá, ale...
Galéria fotiek (4)
Karin Majtánová a Soňa Müllerová
Zdroj: RTVS

Na 60 nevyzerá, ale... PROBLÉMY Sone Müllerovej!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články