Maroš Molnár: „Prebehnúť Slovensko? Ten pocit hrdosti v cieli stojí za to!“ | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Maroš Molnár: „Prebehnúť Slovensko? Ten pocit hrdosti v cieli stojí za to!“

Zdroj: The Run
27.10.2017 15:00

Prebehnúť krajinu je veľká výzva. Viac ako 530 km dlhá trať je na prvý pohľad „tvrdý oriešok“. Ak však obľubuješ zdolávanie veľkých cieľov, máš okolo seba priateľov a nezastavia ťa prekážky, THE RUN SLOVAKIA je to pravé dobrodružstvo.


Tri dni odhodlania aj skvelej zábavy. 52 hodín prekonávania samého seba, 3120 minút bežeckých výkonov a 259 200 sekúnd spoznávania Slovenska. Aj takýto bude ďalší ročník The Run Slovakia, ktorý sa bude konať od 1. do 3. júna 2018.

S prípravami je dobré začať včas. Skorá registrácia zabezpečí lepšiu, špeciálnu uvádzaciu cenu a možnosť zapojiť sa do žrebovania o bezplatné štartovné v ďalšom ročníku.

Maroš Molnár: „Prebehnúť Slovensko?
Zdroj: The Run

A čo na to ambasádor projektu a tréner Maroš Molnár? „Beh musí byť záľubou a láskou. Čím skôr sa začnete pripravovať, tým je to lepšie pre vaše telo. Je veľmi dôležité nastaviť si na trojdňový pretek aj hlavu, lebo prídu chvíle, kedy telo povie, že stačí. Vtedy je hnacím motorom hlava“.

Maroš Molnár: „Prebehnúť Slovensko?
Zdroj: The Run

The Run Slovakia 2018 so štartom v Košiciach a cieľom v Bratislave bude ešte slovenskejší a na športových nadšencov čakajú krásne výhľady, jedinečná trasa a silné zážitky.

 „The Run Slovakia je náročný pretek nie v tom, že po častiach odbehnete maratón. V tom, že bežíte v podstate tri dni a dve noci, čo môže byť veľmi vyčerpávajúce. Na druhej strane však ten pocit v cieli stojí za to. Prebehnete predsa celým Slovenskom, a to je veľká výzva pre každého bežca. Myslím si, že je to aj česť a hrdosť prebehnúť naprieč celou krajinou,“ uzatvára kondičný tréner Molnár.  

Maroš Molnár: „Prebehnúť Slovensko?
Zdroj: The Run

Registrácie na najdlhší štafetový beh na Slovensku THE RUN SLOVAKIA cez .

Viac informácií na www.therun.sk.

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


FOTO: The Run

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články