Streda, 18. máj 2022. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Pellegrini po dlhom čakaní konečne odhalil výsledok PCR testu: Vráti sa nakoniec do práce?

Galéria fotiek (2)
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA - Predseda mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini má po nepriaznivom víkende konečne dôvod na radosť, a to aj vďaka výsledkom PCR testu, na ktorý čakal od začiatku tohto týždňa. Jeho výsledok expremiér Pellegrini oznámil v statuse na sociálnej sieti.


Pellegriniho do preventívnej karantény zaviedlo stretnutie s človekom, ktorý sa neskôr ukázal ako pozitívne testovaný na koronavírus, a preto mal celý víkend v znamení domáceho "pohodlia", čo mu taktiež na druhú stranu zabránilo účinkovať vo víkendových televíznych debatách.


Čo sa deje s predsedom Hlasu? Korčok sa s ním chystal na diskusiu, náhly oznam zo strany televízie a karanténa!


Definitívny koniec karantény

Teraz má však Pellegrini dôvod na radosť. "Viete, ako človeka poteší SMS správa s negatívnym výsledkom PCR testu? Mne taká prišla a vraciam sa do práce," teší sa líder Hlasu, ktorý si to zrejme opäť namieri do regiónov.

Pellegrini po dlhom čakaní
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Facebook/Peter Pellegrini

Pellegrini bol v karanténe od soboty, kedy svoj stav verejnosti tiež oznámil na sociálnej sieti. Zrušil preto aj svoju účasť v televíznej diskusii na TA3 o téme obrannej zmluvy s USA s ministrom zahraničných vecí Ivanom Korčokom.

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články