Utorok, 24. máj 2022. Meniny má Ela, Vanesa, zajtra Urban.

Čo sa deje s predsedom Hlasu? Korčok sa s ním chystal na diskusiu, náhly oznam zo strany televízie a karanténa!

Pellegrini je v karanténe.Galéria fotiek (3)
Pellegrini je v karanténe.
Zdroj: Topky/Maarty, Vlado Anjel

BRATISLAVA - Žijeme v dobe pandémie a tak, ako na bežný ľud, sa aj na politikov vzťahujú určité povinnosti a nariadenia v rámci zamedzenia šírenia nákazy koronavírusom. Práve absolvovanie povinnej karantény sa podľa všetkého už druhýkrát nevyhlo ani šéfovi Hlasu-SD Petrovi Pellegrinimu. Verejnosť sa o tom dozvedela vďaka Ivanovi Korčokovi, ministrovi zahraničných vecí, ktorý napísal status.


archívne video

Nečakaný oznam o neúčasti Pellegriniho

Práve s Korčokom sa túto nedeľu mal v diskusnej relácii stretnúť Pellegrini, no nestane sa tak. "Informovali ma, že zajtrajšej televíznej diskusie o obrannej dohode s USA sa líder Hlasu Peter Pellegrini nemôže zúčastniť, pretože je v karanténe," napísal Korčok s tým, že mu praje bezproblémovú karanténu a jej absolvovanie.

Čo sa deje s
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Ivan Korčok

Pellegrini nie je v karanténe prvýkrát

Ak má Peter Pellegrini koronavírus, nebolo by to prvýkrát. Prvú karanténu pre infikovanie sa absolvoval už koncom roka 2020, o čom vtedy informoval aj na Facebooku.

Stretol sa s pozitívne testovaným človekom

To, v akej kondícii Pellegrini je, sme sa pýtali aj tlačového oddelenia Hlasu-SD. Podľa našich zistení bol Pellegrini v kontakte s pozitívnym človekom a nastupuje na domácu karanténu, kým sa nepretestuje PCR testom. Priebeh má bezpríznakový. Nateraz nie je jasné, kto Pellegriniho v nedeľnej diskusii zastúpi.

Skutočnosť o ďalšej karanténe už v týchto chvíľach potvrdil statusom aj sám Pellegrini.

Čo sa deje s
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Peter Pellegrini

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články