Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

KORONAVÍRUS vyhnal ľudí do prírody: Dievčina na FOTO pobúrila Slovákov! Neuveriteľné, čo spravila

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
07.04.2021 07:31

BRATISLAVA - Od začiatku pandémie a niekoľkých lockdown-ov na Slovensku, začali ľudia chodiť viac a viac do prírody. Nie všetci sa tam však vedia správať a turisti a milovníci prírody majú hlavu v smútku.


V lesoch, nielen v okolí Bratislavy, ale po celom Slovensku, môžeme momentálne vidieť zvýšený pohyb osôb. Môže za to pandémia koronavírusu a s ňou spojené opatrenia. Ľudia tak nechodia do barov, podnikov či nákupných centier, ale do prírody. Nie všetci sa tam však vedia poriadne správať. A najmä z takých majú tí, ktorí prírodu milovali aj pred celosvetovou pandémiou, hlavu v smútku. 

Desiatky hasičov zasahujú pri požiari na Železnej studničke v Bratislave

Ľudia totiž nedodržiavajú žiadne opatrenia akými sú nezakladanie ohňov, či jednoduché pravidlo - čo si do lesa so sebou prinesieš, to si aj zober domov. Teraz však môžme naraziť na kopy odpadkov, špakov a podobne. No v prírode je dôležité rešpektovať aj iné veci. Napríklad netrhať chránené rastliny alebo nevstupovať na územia, kde je vstup zakázaný. Jedna takáto "ukážková" fotografia sa objavila aj na sociálnej sieti. Na snímke je zachytené takmer všetko, čo by ste v prírode robiť nemali. 

"Toto nevymyslíš! Hrabe vám to pekne celej mládeži dnes z tych mobilov! Som za návrat do analogu! Tuto skvelú reportážnu fotku som neodfotila ja, ale suseda, ja by som dievča pekne slušne vyviedla z miesta činu," napísala k fotografii Lula, ktorá ju zverejnila. Príspevok za stal okamžite virálnym a ľudia ho začali hromadne zdieľať. 

Toto nevymyslíš!! Hrabe Vam to pekne celej mládeži dnes z tych mobilov!!! Som za návrat do analogu! Tuto skvelú...

Uverejnil používateľ Lula Sandberg Nedeľa 4. apríla 2021

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články