°C

Pondelok, 3. august 2020. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

Krach vzťahu po šiestich rokoch! Naď sa rozišiel s hovorkyňou vnútra: Čo s tým má Mikulec?

Naď a Túrosová sa rozišli
Naď a Túrosová sa rozišli
Zdroj: Facebook/Barbara Turosova
09.07.2020 13:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že vzťah ministra obrany Jaroslava Naďa a hovorkyne ministerstva vnútra Barbory Túrosovej je na konci. Po šiestich rokoch sa rozišli. Napriek klebetám obaja tvrdia, že sa rozišli v dobrom a nikto tretí za tým nestojí.


Spolu vychovávajú dvojročného Adamka. Túrosová odišla so synčekom do svojho domu v Petržalke. O ich rozchode informoval Nový Čas. Ani jeden z nich rozpad vzťahu nazapieral. Rozišli sa v dobrom  a v záujme ich malého syna rozchod do detailov nekomentovali. 


Rodinkárstvo na vnútre: Novou hovorkyňou ministra je partnerka šéfa rezortu obrany


Rozchod po šiestich rokoch

Obaja boli preto vo svojich vyjadreniach zdržanliví. „Je pravda, že s Barbarou Túrosovou už netvoríme pár. Rozchádzame sa ako priatelia. V záujme nášho syna Adamka však prosíme o rešpektovanie nášho súkromia,“ povedal pre denník minister obrany a viac rozchod nekomentoval. Okolo ich rozchodu sa vynárali mnohé špekulácie. Podľa niektorých bol dokonca za rozpadom niekto tretí, a to rovno minister vnútra Roman Mikulec. 

Krach vzťahu po šiestich
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

„Jasné, že to nie je pravda,“ odpovedala na tieto špekulácie Túrosová, podľa ktorej zas Naďa spájajú s jej kolegyňou. Mikulec takisto poprel, že by sa so svojou hovorkyňou stýkal v súkromí. "Ja chodím aj v soboty a v nedele riešiť veci. A keď potrebujem niečo ohľadom tlačových vecí, tak sa s ňou stretnem v sobotu aj v nedeľu, aby sme riešili pracovné veci, inak sa s ňou nestretávam," komentoval šéf rezortu vnútra. 

K dôvodom rozchodu sa nechceli bližšie vyjadrovať. „Dôvody si nechám pre seba, ale netreba za tým hľadať žiadnu veľkú kauzu. Je to veľmi korektné a všetko je úplne v pohode. Dôvody sú medzi nami a máme veľmi fajn vzťah,“ povedala. „Netreba fabulovať, čo bolo príčinou,“ dodala hovorkyňa s tým, že nechce, aby jej absolútne nezmysly zasahovali do práce. 


Galéria

Naď a Túrosová sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články